سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازداشت حامیان روحانی در حرم امام

تعدادي از حاضران در مراسم شب 14 خرداد در حرم امام خميني كه توانسته بودند در حمايت از آقاي روحاني با شعارهاي "الله اكبر" از رئيس‌جمهور حمايت كنند و اخلالگران را ناكام نمايند، بعد از پايان مراسم، بازداشت و بعد از ساعاتي بازجوئي كتبي و دريافت مشخصات از آنان، آزاد شدند
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: تعداد معدودي از شركت كنندگان در مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) كه قصد اخلال در سخنراني رئيس‌جمهور را داشتند، موفق به تسري شعارهاي معنادار خود به جمعيت نشدند. به گزارش "انتخاب"، آقاي روحاني رئيس‌جمهور كه درحال سخن گفتن از ديپلمات‌ها و مذاكره كنندگان ايران در مذاكرات هسته‌اي و حفظ حقوق هسته‌اي كشور بود با شعار عده‌اي مواجه شد كه مي‌گفتند "انرژي هسته‌اي حق مسلم ماست" و سعي كردند در سخنان رئيس‌جمهور خلل كنند، اما روحاني پس از وقفه‌اي كوتاه، در مواجهه با شعارهاي اين افراد كه قطع نمي‌شد، صداي خود را بالاتر برد و گفت: بي‌ترديد انرژي هسته‌اي حق مسلم است، بي‌ترديد صلح و ثبات حق مسلم است، بي‌ترديد پيشرفت و توسعه حق مسلم ماست، بي‌ترديد علم و دانش حق مسلم ماست، بي‌ترديد نفوذ در منطقه و جهان حق مسلم ماست و بي‌ترديد وحدت و اتحاد و برادري حق مسلم ملت ايران است. وي افزود: "مردم ما مطمئن باشند در مسير تدبير، اعتدال و اميد اين ملت بزرگ به تمام اهداف خود دست پيدا خواهد كرد." مردم حاضر در حرم امام، سخنان رئيس‌جمهور را با شعار "الله اكبر" تأييد كردند و اخلالگران را ناكام نمودند.

این روزنامه افزوده است: تعدادي از حاضران در مراسم شب 14 خرداد در حرم امام خميني كه توانسته بودند در حمايت از آقاي روحاني با شعارهاي "الله اكبر" از رئيس‌جمهور حمايت كنند و اخلالگران را ناكام نمايند، بعد از پايان مراسم، بازداشت و بعد از ساعاتي بازجوئي كتبي و دريافت مشخصات از آنان، آزاد شدند. شاهدان عيني گفتند: بازداشت كنندگان لباس شخصي برتن داشتند و داخل ميني بوس بودند. همين گزارش حاكي است يك جانباز هم كه به دستگيري اين افراد توسط لباس شخصي‌ها اعتراض كرده بود بازداشت شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٣-١٣٩٣, ١١:۴٢

   

پر مبحث ترین ها