سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باقری:دوست دارم در پرسپولیس باشم ولی.....

امیدوارم تیم‌ملی‌ نتایج خوبی بگیرد و حتی برای اولین بار از مرحله گروهی صعود کند
مربی فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا قبل از اینکه باشگاه بابت فصل گذشته با من تسویه حساب نکند برای فصل آینده مذاکره‌ای انجام نخواهم داد و این موضوع را به دایی هم گفته‌ام.

کریم باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد غیبتش در تمرینات پرسپولیس و وضعیت نامشخص‌اش برای ادامه همکاری با این تیم گفت: قبلا هم گفته بودم که اگر پرسپولیس با من تسویه حساب نکند برای فصل آینده نمی‌ توانم مذاکره کنم به همین دلیل هنوز وضعیتم مشخص نیست. با علی دایی صحبت کردم و به او گفتم که خودت را جای من بگذار.

وی اضافه کرد: هنوز درصد قابل توجهی از قرارداد سال گذشته را دریافت نکرده ام و با این وضعیت نمی‌ توانم در مورد فصل آینده و ادامه همکاری با پرسپولیس تصمیم بگیرم. من دوست دارم در پرسپولیس باشم ولی مثل اینکه شرایط طور دیگری است و شاید نمی‌ خواهند من در پرسپولیس باشم.

باقری در پاسخ به این سوال که آیا در مورد این مسائل با مدیرعامل باشگاه صحبت کرده اید اظهار داشت: چندبار با آقای رحیمی صحبت کرده ام و ایشان هم گفت که هر وقت پول برسد طلب من پرداخت می‌ شود. نمی‌ دانم چرا چنین وضعیتی به وجود آمده است، مگر می‌ شود من همین طور منتظر بمانم و بدون اینکه حق و حقوقم را بگیرم قرارداد جدید امضا کنم؟ باز هم می‌ گویم دوست دارم در پرسپولیس کار کنم ولی بالاخره مسئولان باشگاه هم باید تلاشی از خودشان نشان بدهند.

باقری در ادامه در خصوص وضعیت تیم‌ملی‌ در جام‌جهانی و پیش‌بینی‌اش از عملکرد شاگردان کارلوس کی‌روش گفت: امیدوارم تیم‌ملی‌ نتایج خوبی بگیرد و حتی برای اولین بار از مرحله گروهی صعود کند. بازیکنان کار بسیار سختی در پیش دارند ولی ما نفرات باتجربه ای داریم که می‌ توانند در کنار جوان های تیم‌ملی‌ نتایج مثبتی را رقم بزنند. امیدوار هستم ایران در نهایت به مرحله حذفی جام‌جهانی راه پیدا کند.

باقری در مورد صحبت های سرمربی تیم‌ملی‌ و اکثر بازیکنان که دیدار با نیجریه را مهمترین بازی ایران توصیه کردند گفت: فقط بازی با نیجریه مهم نیست و هر 3 بازی به یک اندازه برای تیم‌ملی‌ احساس است. تیم‌ملی‌ بازی های سختی دارد، خصوصا مقابل آرژانتین که ستاره های زیادی دارد و برای مهار این تیم و همچنین ستاره هایی مثل مسی باید منتظر تفکرات کی روش باشیم. او مربی باتجربه ای است و باید دید تیم‌ملی‌ را با چه شرایطی مقابل حریفان خواهد فرستاد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٣-١٣٩٣, ١٢:٢۶

   

پر مبحث ترین ها