سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اولین واکنش احمدی نژاد به انتخابات ریاست جمهوری 96/تصویر

احمدی نژاد در واکنش به آن همراه با خنده گفت: انشالله، راستی بهار 96 چه خبر است؟
به تازگی ویدیویی از محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق ایران در فضای مجازی منتشر شده که او در حال سخنرانی در میان حامیان خود مشاهده می شود.
در این ویدیو، محمود احمدی نژاد ضمن تکرار سخنان آخرین ماه های ریاست جمهوری خود خطاب به حامیانش گفت: تا سخن از بهار می آوریم، عده ای عصبانی می شوند.
اولین واکنش احمدی نژاد به انتخابات ریاست جمهوری 96/تصویر


رئیس جمهور سابق ایران بیان داشت: اگر موضوع بهار از زندگی ما بیرون رود، چیزی اما باقی نمی ماند.

وی افزود: تمام آن روح انسانی ما به امید رسیدن بهار در حال تحمل زمستان است، مگرنه این عالم با وضعیت موجودش قابل تحمل نیست.

احمدی نژاد خاطرنشان کرد: عشق به بهار و امید به آن است که آدم را زنده می کند که باید بگویم در وجود همه هست، ولو انکه متوجه نشوید.

رئیس جمهور سابق ایران اضافه کرد: در واقع، عشق به اینکه یک روز بهتر و شرایط بهتری وجود خواهد داشت، ما را زنده نگه می دارد.

وی گفت: اتفاقا از نقاط اصلی تمرکز شیطان غفلت کردن از بهار است، انقدر روی این مسئله کار کرده که تا اسمش را می اورید، یک عده عصبانی می شوند.

یکی از حامیان احمدی نژاد در پایان سخنان او گفت: ما منتظر بهار 96 هستیم. احمدی نژاد در واکنش به آن همراه با خنده گفت: انشالله، راستی بهار 96 چه خبر است؟

رئیس جمهور سابق ایران افزود: اتفاقا من از همین الان منتظر بهارم و هر روز باید منتظر بهار باشید.

منبع: انتخاب
telegram 19dey.com
للابلایف    31 شهریور 1393 07:37
اگر قرار است بهاری که برای شما و حامیانتان میاید همراه آن زمستان برای مردم ستمدیده برسد امیدوارم هرگز ان بهار برای شما نرسد
  • -3

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠۶-١٣٩٣, ١٨:۴٩

   

پر مبحث ترین ها