سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تاکید دوباره محسن رضایی به حضور میرحسین در تلویزیون

بروز شده : ٧-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:۴٨    نسخه چاپی    
وی در پایان درباره اظهارنظر خود در مورد اینکه باید میرحسین موسوی در تلویزیون حاضر شده و درباره جنگ صحبت کند، بیان کرد:‌ همه کسانی که در جنگ بودند، باید در رسانه‌های عمومی بیایند و به سوالات مردم پاسخ دهند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره اظهارنظر خود در مورد اینکه باید میرحسین موسوی در تلویزیون حاضر شده و درباره جنگ صحبت کند، بیان کرد:‌ همه کسانی که در جنگ بودند، باید در رسانه‌های عمومی بیایند و به سوالات مردم پاسخ دهند.

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه مراسم ختم مادر آیت الهم هاشمی شاهرودی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر داعش به کربلا و نجف حمله یا هتک حرمت کند واکنش ایران چیست، گفت: ما خط قرمزهایی داریم و اگر هر گروهی پا فراتر از آنها بگذارد، با تمام امکانات در برابر آن خواهیم ایستاد.
وی درباره مسائل عراق و تجزیه این کشور گفت: ‌مسائل مربوط به خاک عراق را دولت و مجلس این کشور باید بررسی کند و ما در مورد امور داخلی هیچ کشوری دخالت نمی‌کنیم.

رضایی در پاسخ به سوال دیگری درباره پرونده رسیدگی به دارایی مسئولان در مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: این پرونده در حال بررسی است که شامل همه مسئولان در سراسر کشور می‌شود و تا دو جلسه آینده به نتیجه نهایی خواهد رسید.

به گزارش ایلنا، وی در پایان درباره اظهارنظر خود در مورد اینکه باید میرحسین موسوی در تلویزیون حاضر شده و درباره جنگ صحبت کند، بیان کرد:‌ همه کسانی که در جنگ بودند، باید در رسانه‌های عمومی بیایند و به سوالات مردم پاسخ دهند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:۴٨

   

پر مبحث ترین ها