سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیشنهاد رسایی و سلامی درباره استیضاح وزیر ارشاد: اول امضا کنید بعد بخوانید!

در جلسات هفته گذشته مجلس شورای اسلامی آقایان نگهبان سلامی و رسایی در تلاش برای جمع‌آوری امضا بودند که فکر می‌کنم حدود این امضا از ۲۰ نفر تجاوز نمی‌کرد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس درباره حاشیه‌های جمع‌آوری امضای استیضاح وزیر ارشاد گفت: در حاشیه جلسات علنی هفته گذشته مجلس شورای اسلامی آقای حمید رسایی و همچنین آقای نگهبان سلامی اقدام به جمع‌آوری این امضا‌ها می‌کردند. ایشان به بنده نیز پیشنهاد امضای طرح را داد که قبول نکردم. حتی پیشنهاد مطالعه طرح پس از امضا را نیز دادند که بنده بازهم قبول نکردم.

علی محمد بزرگواری در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره طرح استیضاح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این طرح از سوی آقای حمید رسایی تنظیم شده است که هنوز در مرحله جمع‌آوری امضا قرار دارد.
این عضو کمیسیون کشاورزی در پاسخ به این سوال که این طرح با موافقت چند نماینده در مجلس شورای اسلامی همراه است؟ اعلام کرد: هنوز تعداد نمایندگان دقیق مشخص نیست ولی فکر نمی‌کنم که تعداد زیادی از نمایندگان آن را امضا کرده باشند.

این نماینده کهگیلویه، بهمئی و چرام همچنین درباره نحوه جمع‌آوری امضاهای طرح استیضاح، افزود: در حاشیه جلسات علنی هفته گذشته مجلس شورای اسلامی آقای حمید رسایی و همچنین آقای نگهبان سلامی اقدام به جمع‌آوری این امضا‌ها می‌کردند. ایشان به بنده نیز پیشنهاد امضای طرح را دادم که قبول نکردم.
بزرگواری در پاسخ به علت امضا نکردن طرح، گفت: مشخصا طرحی که مطالعه نشده باشد را نمی‌توانم امضا کنم. اگرچه دوستان اصرار به امضا طرح داشتند ولی بنده قبول نکردم. ایشان حتی پیشنهاد مطالعه طرح پس از امضا را نیز دادند که بنده قبول نکردم.

علاوه بر بزرگواری، عبدالوحید فیاضی نیز درباره روند جمع‌آوری امضاهای طرح استیضاح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی گفت‌و‌گوی کوتاهی با ایلنا، گفت: در جلسات هفته گذشته مجلس شورای اسلامی آقایان نگهبان سلامی و رسایی در تلاش برای جمع‌آوری امضا بودند که فکر می‌کنم حدود این امضا از ۲۰ نفر تجاوز نمی‌کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٨-١٣٩٣, ٢٢:۵۶

   

پر مبحث ترین ها