سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بحث جریان انحرافی بهانه است

بروز شده : ٣-٠۴-١٣٩٠, ٢٢:۴٢    نسخه چاپی    
اكثر دوستان اصولگرا در طول شش سال گذشته با حمايت بي‌چون و چرا از آقاي احمدي‌نژاد در به وجود آمدن شرايط كنوني نقش داشته‌اند
عضو فراكسيون اقليت مجلس گفت: بسياري از اصولگرايان به دليل نداشتن شهامت سياسي، جسارت انتقاد از رئيس‌جمهور را ندارند و بحث جريان انحرافي را مطرح مي‌كنند كه بهانه است.

جمشيد انصاري در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا در پاسخ به سوالي در خصوص جريان انحرافي و سرانجام آن افزود: ما يك جريان به نام اصولگرايي مي‌شناسيم كه يكپارچه هستند، اما دچار اختلاف‌نظر شده‌اند و به خاطر اينكه ممكن است در آينده به رئيس‌جمهور نياز داشته باشند، به صورت مستقيم از وي انتقاد نمي‌كنند و يك سيبل فرعي به نام جريان انحرافي درست كرده‌اند تا اذهان را منحرف كنند.

نماينده زنجان درباره دلايل نحوه برخورد فعلي اصولگرايان با حاميان رئيس‌جمهور توضيح داد: اكثر دوستان اصولگرا در طول شش سال گذشته با حمايت بي‌چون و چرا از آقاي احمدي‌نژاد در به وجود آمدن شرايط كنوني نقش داشته‌اند و در حال حاضر با شانه خالي كردن از مسئوليت كارهايشان در حال فرار به جلو هستند و فكر مي‌كنند بايد كسي را متهم كنند تا نزد مردم تبرئه شوند.

انصاري خاطرنشان كرد: اين رفتارها و آدرس غلط دادن‌ها نتيجه‌اي براي آنان ندارد، چراكه عملكردشان مشخص است و مردم به خوبي درباره آنان قضاوت خواهند كرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۴-١٣٩٠, ٢٢:۴٢

   

پر مبحث ترین ها