سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اقدامات دشمنان در منطقه برای ضربه زدن به ایران است

بروز شده : ٩-٠۶-١٣٩۵, ١١:٠۵    نسخه چاپی    
قم - معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اقدامات دشمنان در کشورهای منطقه را برای ضربه زدن به ایران اسلامی دانست.
19دی انلاین -

به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس صالحی شامگاه دوشنبه در اختتامیه جشنواره شعر و داستان یک دقیقه‌ای؛ حافظان حرم که در مجتمع شهید آوینی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار شد، اظهار داشت: اینکه مدافعان حرم با حضور در عراق و سوریه در حقیقت از حریم ولایت و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) دفاع می‌کنند این امر از روی احساس نیست.

وی با بیان اینکه دشمنان برای تخریب و خدشه وارد کردن به چهره اسلام دست به هر کاری می‌زنند، افزود: گروه‌های تروریستی و تکفیری در حقیقت به دنبال اجرایی کردن این هدف دشمنان اسلام هستند که ضربه سنگینی را به نام اسلام به این دین مقدس وارد کنند.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه اقدامات دشمنان در منطقه در حقیقت برای ضربه زدن به ایران است، افزود: رزمندگان مقاومت اسلامی از ایران و سایر کشورهای اسلامی در خط مقابله با دشمنان در حال ایستادگی هستند و از مرزهای میهن اسلامی دفاع می‌کنند.

وی ادامه داد: دفاع از حرم اهل بیت(ع) پاسداری از جامعه شیعی است و امید است که سوریه به زودی از شر گروه‌های ترویستی خلاص شود و شیعیان برای زیارت به این کشور سفر کنند و امروز نیز وقتی این کشور درگیر تروریست شده شیعیان در خط مقدم دفاع از جان و مال مسلمانان و شیعیان هستند.

صالحی با بیان اینکه رزمندگانی که در دفاع از حریم اهل بیت(ع) فعالیت دارند در واقع تشییع را در منطقه حفاظت کرده‌اند، افزود: قرن‌ها است که شیعه و شیعیان در منطقه پرچم اهل بیت(ع) را برافراشته است اما جریان‌های تروریستی و تکفیری می‌خواهند تنها مقاصد شوم خود را در راستای کشتار مسلمین اجرایی کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: رژیم صهیونیستی به عنوان زخم چرکین منطقه امروز با تحقق بیداری اسلامی با مشکلات متعددی دست به گریبان است و می‌خواهد به هر نحوی شده است در منطقه امنیت خود را حفظ کند.

معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان داشت: جهان اسلام امروز دغدغه قدس شریف را دارد چرا که قدس قبله نخست مسلمین بوده و اسرائیل در دیدگاه مسلمانان غده سرطانی به شمار می‌رود که باید از بین برود.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠۶-١٣٩۵, ١١:٠۵

   

پر مبحث ترین ها