سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نقش حوزه‌های علمیه خواهران در کاهش آسیب‌های اجتماعی بررسی شد

قم - هم اندیشی آسیب‌های اجتماعی و نقش حوزه‌های علمیه خواهران در پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی با حضور معاون صدا و سیما در قم برگزار شد.
19دی انلاین -

به گزارش خبرنگار مهر، هم اندیشی آسیب‌های اجتماعی و نقش حوزه‌های علمیه خواهران در پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی ظهر شنبه با حضور معاون صدا و سیما در قم برگزار شد.

در این جلسه رئیس مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران در سخنانی گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های حوزه علمیه خواهران را ارائه کرد.

در ادامه معاون صدا و سیما طی سخنانی که بیش از ۲ ساعت طول کشید، در خصوص آسیب‌های اجتماعی در کشور و چگونگی رفع آن سخن گفت.

مرتضی میرباقری با اشاره به چگونگی ایجاد آسیب‌های اجتماعی ابراز داشت: هیچ داده‌ای به اندازه سرشماری نمی‌تواند در دریافت آمار درست و رفع مشکل به ما کمک کند و دوم مهرماه نیز آخرین سرشماری در ایران انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: ما باید به صورت جدی به گرفتاری‌های کشور بپردازیم زیرا در غیر این صورت خود مسئله‌ها مسئله ساز می‌شود.

معاون صدا و سیما ابراز کرد: بحث حاشیه نشینی، بیکاری، اعتیاد، طلاق، سرقت، تعداد زیاد پرونده‌های قضایی‌ و تغییر و تحول نهاد خانواده از جمله آسیب‌های اجتماعی هستند که لازم است مسئولان ذی ربط برای رفع آن‌ها تلاش کنند.

در پایان این هم اندیشی نیز حجت الاسلام اسکندری معاون فرهنگی تبلیغی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به تبیین طرح قرارگاه‌های فرهنگی‌ حوزه علمیه خواهران در جهت گسترش سبک زندگی اسلامی و پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی پرداخت.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠۶-١٣٩۵, ١۶:٠۵

   

پر مبحث ترین ها