سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حضور بوستان کتاب در نمایشگاه کتاب تهران با ۱۴۰۰ اثر

قم - رئیس مؤسسه بوستان کتاب گفت: این مؤسسه در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با دو غرفه در بخش عمومی و کودک و با یک هزار و ۴۰۰ عنوان کتاب حضور فعال دارد.
19دی انلاین -

محمدباقر انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، به غرفه بوستان کتاب در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اشاره کرد و گفت: در این دوره از نمایشگاه، بوستان کتاب با دو غرفه حضور فعالی دارد.

وی با بیان اینکه بوستان کتاب یک غرفه در بخش عمومی و بک غرفه در بخش کودک و نوجوان دایر کرده است، گفت: در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب با یک هزار و ۴۰۰ عنوان کتاب شرکت کرده‌ایم که از این تعداد ۹۰ عنوان کتاب چاپ اول و ۱۷۵ عنوان کتاب باز چاپ سال ۱۳۹۴ است.

رئیس بوستان کتاب از رونمایی کتاب «اندیشه اصلاح و راهبرد وحدت و همبستگی در جهان اسلام» در نمایشگاه بین المللی کتاب خبر داد و افزود: مراسم رونمایی از این اثر با حضور نویسنده و شخصیت‌های دانشگاهی و حوزوی در روز بیست و سوم بیست از نمایشگاه برگزار خواهد شد.

حضور پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با ۱۵۰ اثر

انصاری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در بخش عمومی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب در کنار بوستان کتاب حضور دارد، گفت: این پژوهشگاه بالغ بر ۳۶۰ عنوان اثر دارد که متأسفانه به دلیل محدودیت فضا تنها با ۱۵۰ اثر در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب حضور یافته است.

وی عنوان کرد: محدودیت‌های فضای نمایشگاه بزرگ‌ترین مشکل این دوره از نمایشگاه کتاب است که باعث شده برخی ناشر‌ان نتوانند با همه آثار خود حضور یابند و حتی بسیاری از ناشر‌ان از حضور در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب جا مانده‌اند.

سرپرست نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی ابراز داشت: امسال با تعامل خوبی که با اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی داشته‌ایم نشر دیجیتال آثارمان را بر پایه جدید‌ترین نسخه موبایل کتاب خوان پژوهان راه اندازی کرده‌ایم که این کتاب خوان تمام آثار پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی چه در مؤسسه بوستان کتاب و چه در نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی را در بر خواهد گرفت.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٢-١٣٩۵, ١١:٣٠

   

پر مبحث ترین ها