سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ثبت یک پیروزی و یک شکست در کارنامه بانوان کبدی قم

قم - مربی تیم کبدی بانوان قم از ثبت یک پیروزی و یک شکست در کارنامه بانوان کبدی قم در مسابقات کبدی دسته اول بانوان کشور خبر داد.
19دی انلاین -

مرضیه زمانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات کبدی لیگ دسته اول بانوان کشور در تهران آغاز شد و تیم کبدی قم در روز اول این مسابقات صاحب یک برد و یک باخت شد.

وی افزود: در این مسابقات که با هدف تعیین تیم‌های صعود کننده به لیگ بر‌تر برگزار می‌شود تیم کبدی بانوان قم روز چهارشنبه در ۲ بازی به میدان رفت که مسابقه اول خود را واگذار کرد اما در دومین بازی صاحب پیروزی شد.

مربی تیم کبدی بانوان قم گفت: در مسابقات برگزار شده، تیم کبدی بانوان قم درنخستین گام به دیدار تیم پرمهره و قدرتمند آذربایجان شرقی رفت و با نتیجه ۴۳ بر ۲۰ برابر این تیم تن به شکست داد.

زمانی بیان داشت: بانوان کبدی قم در دومین بازی مقابل تیم کبدی اردبیل قرار گرفتند که این مسابقه در ‌‌نهایت با بازی دیدنی و خوب تیم کبدی بانوان قم با پیروزی ۴۰ بر ۳۳ تیم کبدی بانوان قم خاتمه پیدا کرد.

وی عنوان کرد: سومین مسابقه تیم کبدی قم امروز برابر تیم قزوین برگزار می‌شود که در ۲ بازی قبلی خود پیروز شده و در صورت کسب پیروزی جواز صعود به دور بعد را کسب می‌کنیم البته بازی بسبار دشواری در پیش داریم و بدون کاپیتان مصدوم خود به میدان می‌رویم.

مربی تیم کبدی بانوان قم تصریح کرد: فرزانه ملا، رقیه فراهانیان، راضیه سلمانی، زهرا بیرامی، زهرا ابراهیمی، زهرا مطمئن، فاطمه اسلامی، فاطمه زند، زینب رحیمی، زهرا مهرورز، حدیث اکبری و زهرا رشیدی ترکیب تیم کبدی استان قم را تشکیل می‌دهند که رقیه فراهانیان کاپیتان این تیم است و در بازی با اردبیل آسیب دید.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٢-١٣٩۵, ١٠:١٩

   

پر مبحث ترین ها