سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خانه‌های هلال احمر در سراسر کشور احداث می‌شود

قم - نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور بیان کرد: خانه‌های هلال احمر که شعبه‌ای برای ارتباط و خدمت به مردم هستند، در سراسر کشور احداث می‌شوند.
19دی انلاین -

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عبدالحسین معزی ظهر پنجشنبه در دیدار با آیت الله العظمی علوی گرگانی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر با هدف خدمت رسانی به مردم فعالیت می‌کند، افزود: یکی از اصول این جمعیت بی‌غرضی است و یک جمعیت مردمی و خیریه است که به مردم در حوادث گوناگون کمک رسانی می‌کند و تمام اطمینان و پشتیبانی آن از مردم است.

وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر دولتی نیست، افزود: این جمعیت به صورت خیریه عام المنفعه فعالیت و تنها از سوی دولت کمک دریافت می‌کند و سایر درآمد آن از سوی مردم تأمین می‌شود.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با بیان اینکه دیدار با علما منجر به افزایش اعتماد مردم به این جمعیت می‌شود، افزود: امیدواریم از جمعیت هلال احمر حمایت بیشتری شود زیرا این جمعیت واسطه‌ای بین قصد خیرین و نیازمندان است.

وی با بیان اینکه کارمندان این جمعیت نزدیک به هشت هزار نفر هستند، ادامه داد: خانه‌های هلال احمر در سراسر کشور شعبه‌ای برای ارتباط و خدمت به مردم در سراسر کشور هستند که اکنون در روستاهای سراسر کشور در حال احداث است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کشور نیز در این دیدار با بیان اینکه امسال نود و چهارمین سال تأسیس هلال احمر در کشور است، بیان کرد: اگر می‌خواستیم جمعیت هلال احمر را به دولت واگذار کنیم نیازمند ۵۰ هزار نفر پرسنل و ۶ هزار میلیارد تومان اعتبار بودیم اما اکنون تنها با کمک مردم اقدامات این جمعیت انجام می‌شود.

امیر محسن ضیایی در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم با کمک مردم به خدمت رسانی بهتر بپردازیم و با ارائه خدمات مطلوب‌تر و مناسب‌تر رضایتمندی بیشتری را برای عموم به همراه بیاوریم.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٢-١٣٩۵, ١۵:١۵

   

پر مبحث ترین ها