سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بانوی کونگ فو کار قم صاحب نشان برنز کشور شد

بروز شده : ١-٠٣-١٣٩۵, ١٠:١٨    نسخه چاپی    
قم - رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان قم گفت: بانوی کونگ فو کار قم در مسابقات انتخابی تیم ملی کونگ فوی فدراسیونی کشورمان صاحب نشان برنز کشور شد.
19دی انلاین -

محمد رشید در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات کونگ فوی بانوان انتخابی تیم ملی روز گذشته در خرمشهر به کار خود پایان داد و تیم کونگ فوی استان قم با کسب یک مدال مسابقات خود را به اتمام رساند.

وی افزود: در این رقابت‌ها که به منظور شناسایی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی کونگ فوی بانوان برای مسابقات برون مرزی ۲۰۱۶ در خرمشهر برگزار شد تیم‌هایی از سراسر کشور حضور داشتند که در نهایت یکی از اعضای تیم اعزامی قم موفق شد بر سکوی سوم وزن خود قرار گیرد.

رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان قم گفت: رقیه فرضی در دسته منهای ۴۸ کیلوگرم با ارائه مبارزات دیدنی خود را به جمع برترین‌ها رساند و موفق شد با حضور بر سکوی سوم این مسابقات جواز حضور در اردوی تیم ملی را به دست بیاورد.

رشید بیان داشت: ترکیب تیم کونگ فو بانوان استان قم در مسابقات انتخابی تیم ملی را رقیه فرضی، عاطفه بختیاری، کبری محرابی، خدیجه محرابی، شیما کوهبری و فاطمه فروزنده تشکیل دادند.

وی عنوان کرد: هاجر عبادی و فرشته مغانلو به عنوان مربی و سرپرست تیم کونگ فو بانوان استان قم را در این مسابقات که به میزبانی خوزستان برگزار شد همراهی کردند.

رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان قم تصریح کرد: کونگ فوی بانوان در قم مدت‌ها در رکود قرار داشته اما در ماه‌های اخیر تلاش‌های زیادی برای احیای آن انجام داده‌ایم و موفقیت تیم اعزامی قم شروع خوبی بر درخشش بانوان کونگ فو کار قم در عرصه ملی است.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٣-١٣٩۵, ١٠:١٨

   

پر مبحث ترین ها