سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازبینی فایل سخنان ظریف در کمیسیون امنیت

بروز شده : ٣-١٠-١٣٩۵, ٢١:٠٩    نسخه چاپی    
روابط عمومی دفتر نماینده مشهد در اطلاعیه ای اعلام کرد: فایل صوتی جلسه وزیر امور خارجه با کمیسیون امنیت ملی با حضور سخنگوی وزرات خارجه، نمایندگان و اصحاب رسانه بازبینی می شود.

 

پس از انتشار برخی اظهارات وزیر امور خارجه در خصوص برجام در جلسه کمیسیون امنیت ملی توسط کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ، روابط عمومی دفتر جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش مهر، متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

به اطلاع میرساند با توجه به این نکته که فایل های صوتی ضبط شده در کمیسیون های مجلس غیر قابل انتشار بوده و فقط اخبار مرتبط با موضوعات مطرح شده در جلسات، توسط سخنگوی و اعضای کمیسیون ها منتشر می شود،لذا فقط نمایندگان دیگر در مجلس شورای اسلامی میتوانند آن را استماع و در رابطه با آن اظهار نظر کنند.

در ماجرای اخیر و در خصوص اظهارات جناب آقای کریمی قدوسی درباره پذیرش اشتباه در مذاکرات برجام از سوی آقای ظریف که در کمیسیون امنیت ملی مجلس رخ داده است، برای روشن شدن موضوع نمایندگان دیگری از جمله آقایان ذوالنور،محبی نیا،رنجبرزاده و نعمتی که از اعضای هیئت رئیسه نیز هستند ضمن موضع گیری رسانه ای دراین خصوص ، نوار مذاکرات انجام شده در کمیسیون را بازبینی کرده و صحت ادعای آقای کریمی قدوسی را تایید کردند.

همچنین بنا بر پیشنهاد جناب آقای کریمی قدوسی برای شفاف سازی هرچه بیشتر، روز شنبه مورخ۹۵/۱۰/۰۴ به اتفاق چند تن دیگر از نمایندگان مجلس، اصحاب رسانه و آقای قاسمی سخنگوی وزارت خارجه مجددا فایل صوتی مکالمات در کمیسیون امنیت بازبینی خواهد شد و در این راستا و در جهت تایید سخنان آقای کریمی قدوسی، نظرات نمایندگان و اصحاب رسانه منتشر خواهد شد.

با تشکر
روابط عمومی دفتر جواد کریمی قدوسی

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١٠-١٣٩۵, ٢١:٠٩

   

پر مبحث ترین ها