سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همسر شهید آیت الله سعیدی درگذشت

همسر شهید سعیدی از چندی پیش به علت عارضه ریوی در بیمارستان شهید بهشتی قم بستری بودند و شب گذشته در پی تشدید بیماری درگذشت.
همسر شهید آیت الله سعیدی شب گذشته دار فانی را وداع گفت.

خدیجه طباطبایی شیرازی همسر شهید آیت الله محمدرضا سعیدی، اولین مجتهد شهید نهضت امام خمینی(ره) شامگاه سه‌شنبه در قم دارفانی را وداع گفت.

همسر شهید سعیدی از چندی پیش به علت عارضه ریوی در بیمارستان شهید بهشتی قم بستری بودند و شب گذشته در پی تشدید بیماری درگذشت.

استاندار قم در پی درگذشت این بانوی بزرگوار که در طول مبارزات شهید آیت الله سعیدی همواره در کنار ایشان بود پیام تسلیتی صادر کرد.

پیام کرم رضا پیریایی بدین شرح است:

با خبر شديم بانو طباطبايي همسر والا مقام مجاهد نستوه، شهيد بزرگوار آيت الله سعيدي، دار فاني را وداع و به ملكوت اعلي پيوستند.

اين بانوي صبور و با فضيلت، نمونه اي از بانوان بردبار و با ايمان اين سرزمين بودند كه در مكتب مجاهدت و شكيبايي زينب كبري(س) و زهراي مرضيه(س) خوش درخشيدند و با تربيت فرزندان شايسته و صالح، ياد و خاطره آن بزرگ مبارز انقلاب اسلامي را در اذهان زنده نگه داشتند.

اينجانب فقدان اين بانوي مومنه و فداكار را به دودمان شريف سعيدي، به ويژه آيت الله سيد محمد سعيدي امام جمعه معزز قم و توليت آستانه مقدسه و آيت الله سيد احمد خاتمي عضو محترم مجلس خبرگان رهبري عرض تسليت گفته، ضمن ابراز همدردي با عموم بازماندگان مكرم، اميدوارم در پناه فضل الهی و در جوار همسر شهیدشان، مشمول مغفرت و قرین رحمت حق قرار گیرند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠۶-١٣٩٢, ٠٧:۴٣

   

پر مبحث ترین ها