سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سفر 2 روزه آيت الله هاشمی‌رفسنجانی به کرمانشاه

بروز شده : ٢-٠٧-١٣٩٢, ٢٣:۴٠    نسخه چاپی    
پس از سفر دو روزه وی به کرمانشاه، هاشمی‌رفسنجانی به ایلام سفر خواهد کرد.
فرزند چهارمین شهید محراب گفت: به‌مناسبت 23 مهرماه سی‌ و دومین سال‌گرد شهادت آیت‌الله اشرفی‌اصفهانی مراسمی با سخنرانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می‌شود.

به‌گزارش فارس، حجت‌الاسلام محمد اشرفی‌اصفهانی ظهر چهارشنبه در نشست خبری که در خصوص سفر آیت‌الله علی‌اکبر هاشمی‌رفسنجانی به کرمانشاه برگزار شد، گفت: به‌مناسبت 23 مهرماه سی‌ودومین سالگرد شهادت آیت‌الله اشرفی‌اصفهانی مراسمی با سخنرانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: حدود 12 سال گذشته، کنگره بیستمین سالگرد شهادت شهید محراب به‌میزبانی کرمانشاه با سخنرانی هاشمی‌رفسنجانی، با حضور مردم و همه نمایندگان مراجع تقلید و شخصیت‌های بزرگ از سراسر کشور در کرمانشاه برگزار شد.

اشرفی‌اصفهانی اظهار داشت: هاشمی‌رفسنجانی دو روز میهمان استان کرمانشاه خواهد بود و در این مدت دیدار عمومی با مردم استان هم‌زمان با سخنرانی در مراسم سالگرد شهادت شهید محراب، دیدار با علما و روحانیان اعم از شیعه و سنی و دیدار با خانواده‌های شهدا و اساتید و نخبگان استان از جمله چهار برنامه‌های وی در سفر به‌کرمانشاه است.

به‌گفته وی، مکان دیدار عمومی هنوز مشخص نیست و باید پس از پیشنهاد و در نظر گرفتن همه جوانب این مکان تعیین می‌شود و به اطلاع می‌رسد.

فرزند چهارمین شهید محراب در پاسخ به اینکه چرا در روزهای اخیر خبر سفر هاشمی به کرمانشاه تایید نشد، گفت: تایید خبر سفر هاشمی به کرمانشاه در حالی‌که هنوز علنی و رسانه‌ای نشده بود تکذیب شد و بعد از آن تصمیم گرفتیم جلسه‌ای با حضور مسئولان مربوطه برگزار کنیم و تایید سفر وی به کرمانشاه علنی شد و تکذیب اولیه سفر به‌دلیل اعلام نشدن رسمی آن بود.

وی با اشاره به‌اینکه هاشمی‌رفسنجانی در سفر خود از شهرستان قصرشیرین نیز بازدید خواهد کرد، ادامه داد: پس از سفر دو روزه وی به کرمانشاه، هاشمی‌رفسنجانی به ایلام سفر خواهد کرد.

اشرفی‌اصفهانی از برگزاری جلسه‌ای در دفتر امام‌جمعه کرمانشاه پیرامون سفر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به کرمانشاه خبر داد و گفت: این جلسه راس ساعت 10 صبح با حضور امام جمعه، استاندار، دستگاه‌های سیاسی و امنیتی استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه آمدن هاشمی به کرمانشاه مفید خواهد بود، افزود: در این سفر مردم مطالباتی خواهند داشت که می‌توانند از این طریق به‌گوش رئیس‌جمهور خود برسانند و در سفر وی به‌کرمانشاه چندتن از وزرای دولت به همراه هاشمی خواهند بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٧-١٣٩٢, ٢٣:۴٠

   

پر مبحث ترین ها