سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شهادت سردار سپاه در سوریه

سردار محمد جمالی‌ پاقلعه؛ از پیشکسوتان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس؛ در دفاع از حریم اهل بیت(ع) و ولایت؛ در سوریه به شهادت رسید.
مهر: یکی از رزمندگان سپاه اسلام که علیرغم سمتهای مدیریتی تصمیم گرفت مدافع مظلومان باشد سردار محمد جمالی‌پاقلعه بود که تصمیم گرفت با پشت کردن به دنیا به دفاع از مردم سوریه در مقابل تروریستها بپردازند و مدافع حریم حرم مبارک حضرت زینب باشد.

اما متاسفانه این سردار شجاع طی روزهای گذشته توسط تروریستها به شهادت رسید و مردم کرمان را عزادار کرد.

سردار محمد جمالی‌ پاقلعه؛ از پیشکسوتان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس؛ در دفاع از حریم اهل بیت(ع) و ولایت؛ در سوریه به شهادت رسید.

جمالی‌ از یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس و از جمله فرمانده گردان‌ها و فرمانده محورهای لشکر خط شکن ثارالله بود.

وی بعد از جنگ تحمیلی در قرارگاه قدس سپاه در جنوب شرق و در سال‌های اخیر در ستاد مبارزه با قاچاق کالا در استانداری کرمان به فعالیت مشغول بود و اخیرا به عنوان داوطلب دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها به سوریه اعزام شد و در این راه به فیض عظمای شهادت نائل گردید.سردار شهید جمالی با توجه به هجوم دشمنان اسلام خصوصا آمریکای جنایتکار در کشورهای مسلمان و هجوم همه جانبه وهابیون ،سلفی ها و تکفیری ها به حریم اهل بیت علیه السلام داوطلب دفاع از حریم مقدس حضرت زینب سلام الله علیها شد و در این راه به فیض عظیم شهادت واصل گردید.

آئین تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام فردا هشت صبح از حسینیه ثارالله کرمان برگزار می‌شود.

ضمنا از سوی امام جمعه کرمان و فرماندهی سپاه ثارالله استان کرمان با انتشار بیانیه ای ضمن تجلیل از مقام شامخ این شهید بزرگوار برای حضور مردم در مراسم تشییع جنازه دعوت به عمل آمده است.

پیکر مبارک و مطهر این شهید بزرگوار فردا صبح از ساعت 8 از حسینه ثارالله کرمان تشییع و مردم کرمان با این سردار شجاع وداع و با آرمانهای وی بیعت می کنند و در نهایت شهید جمالی در مزار شهدای کرمان در کنار همرزمانش شهیدش در زمان هشت سال دفاع مقدس به خاک سپرده می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٨-١٣٩٢, ١٧:٢۵

   

پر مبحث ترین ها