سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حکم فیروزآبادی برای مصلحی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی را به عنوان رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس منصوب کرد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی را به عنوان رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، در حکم سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح آمده است:

با استعانت از خداوند سبحان و به استناد اختیارات تفویضی مقام معظم فرماندهی کل قوا، شما را که از تجربه و دانش لازم در امور روحانیت و دفاع مقدس برخوردارید به عنوان «رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس» منصوب می‌کنم.

امید است با توجه خاص که شایسته پیروان امامت و ولایت و دلسوختگان انقلاب اسلامی و سربازان فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مد ظله العالی) است، وظایف محوله را انجام دهید و در همه امور رعایت امانت و تقوی را بنمایید.

* زندگینامه و سوابق اجرایی حجت الاسلام و المسلمین مصلحی

حیدر مصلحی در سال 1336 در شهررضا به دنیا آمده است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی از موسسه آموزشی امام خمینی (ره) قم است. وی تحصیلات حوزوی را تا سطح خارج فقه و اصول در حوزه های علمیه قم و تهران گذرانده است.

حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی که در حال حاضر مشاورعالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز هست، از سال 1388 وزیر اطلاعات دولت دهم بود.

مسئول عقیدتی سیاسی کمیته انقلاب اسلامی تهران، مسئول سیاسی بخش خارجی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، مسئول سیاسی نمایندگی حضرت امام خمینی (ره) در قرارگاه کربلا سپاه در مناطق عملیاتی جنوب و جنوب غرب کشور، مسئول نمایندگی حضرت امام خمینی (ره) در قرارگاه های کربلا و خاتم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نماینده ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه پاسداران، نماینده ولی فقیه در نیروی مقاومت بسیج، مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوایی سپاه، عضو شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق اهل سنت، رئیس شورای برنامه ریزی مدارس علمیه اهل سنت، عضو هیات مرکزی نظارت شورای نگهبان در استان تهران و شهر تهران، نماینده ولی فقیه و سرپرست سازمان اوقاف و امور خیریه و ... از دیگر سوابق خدمتی حجت الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی است که نشان از مدیریت و اشراف این روحانی بصیر و ولایتمدار به مسائل مختلف دفاع مقدس و نیز حسن انجام وظایف محوله و مدیریت های تاثیرگذار در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٩-١٣٩٢, ٢٠:۴٨

   

پر مبحث ترین ها