سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فرار پیمان عارفی تکذیب شد + عكس

بروز شده : ٣-١٠-١٣٩٢, ١٠:٢۵    نسخه چاپی    
اهید رحمانی و زیبا صادق‌زاده، مادر و همسر پیمان عارفی چند روز پیش در راه بازگشت از ملاقات وی در یک سانحه رانندگی در جاده اهواز کشته شدند. پیمان عارفی دو ماه پیش از دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۳۸۸ به همراه همسر خود به اتهام هواداری از انجمن موسوم به پادشاهی بازداشت و در دادگاه به اعدام محکوم شد. حکم وی سپس در دادگاه تجدید نظر به ۱۵ سال در تبعید کاهش یافت.
خبر فرار پیمان (امیررضا) عارفی، زندانی امنيتي - سیاسی که گفته می‌شد ناپدید شده است تكذيب شد و او در تهران است.

روز گذشته سایت انصاف نیوز خبر فرار این زندانی سیاسی را انتشار و حتی از احتمال خروج وی از کشوز خبر داده بود.

بهارنیوز امروز نوشت:دوستان پیمان عارف گفته‌اند این زندانی تبعیدی در مسجدسلیمان که چند روز پیش مادر و همسرش در راه بازگشت از ملاقات با وی تصادف کرده و کشته شدند، روز گذشته به دلیل اندوه شدید ناشی از این اتفاق، به محل بروز تصادف مراجعه کرده و امروز به تهران آمد. پیمان عارفی با سپردن وثیقه یک میلیارد تومانی از زندان مسجدسلیمان به مرخصی آمده بود تا در مراسم ختم مادر و همسرش در تهران شرکت کند اما شب گذشته در مسیر فرودگاه ناپدید شد و به همين دليل برخی از سایت‌های اینترنتی روز گذشته از "فرار” او به خارج از كشور نوشته بودند.

ناهید رحمانی و زیبا صادق‌زاده، مادر و همسر پیمان عارفی چند روز پیش در راه بازگشت از ملاقات وی در یک سانحه رانندگی در جاده اهواز کشته شدند. پیمان عارفی دو ماه پیش از دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۳۸۸ به همراه همسر خود به اتهام هواداری از انجمن موسوم به پادشاهی بازداشت و در دادگاه به اعدام محکوم شد. حکم وی سپس در دادگاه تجدید نظر به ۱۵ سال در تبعید کاهش یافت.

سایت صدرا نیوز ضمن عرض تسلیت به این زندانی به دلیل تالماتی که سایت انصاف نیوز به ایشان وارد کرده است ؛ از ایشان عذر خواهی نموده و امیدوار است کلیه سایتهای خبری در انتشار یک خبر بی انصاف نباشند.
فرار پیمان عارفی تکذیب شد + عكس
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١٠-١٣٩٢, ١٠:٢۵

   

پر مبحث ترین ها