سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تکذیب انصراف روحانی از یارانه

بروز شده : ٨-١١-١٣٩٢, ١١:۴٩    نسخه چاپی    
آقای روحانی از آغاز اجرای قانون هدفمندی یارانه ها از پر کردن فرم های مربوطه و دریافت یارانه خودداری کرد و انتشار خبری مبنی بر این که ایشان اکنون از دریافت یارانه انصراف داده است از اساس کذب است.
یک منبع نزدیک به دفتر رییس جمهوری خبر منتشر شده در یکی از خبرگزاری های داخلی مبنی بر انصراف حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی از دریافت یارانه را بی اساس خواند و تاکید کرد:رییس جمهوری از ابتدا برای دریافت یارانه ثبت نام نکرده است که اکنون انصراف دهد.

این منبع نزدیک به دفتر رییس جمهوری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: همانگونه که بارها اعلام شد هرگونه خبر و مطلبی در مورد رییس جمهوری باید از منابع رسمی و مسوول در نهاد ریاست جمهوری منتشر شود.

وی افزود: آقای روحانی از آغاز اجرای قانون هدفمندی یارانه ها از پر کردن فرم های مربوطه و دریافت یارانه خودداری کرد و انتشار خبری مبنی بر این که ایشان اکنون از دریافت یارانه انصراف داده است از اساس کذب است.

این منبع نزدیک به دفتر رییس جمهوری ادامه داد: هرگونه تصمیم گیری در مورد موضوع هدفمندی یارانه ها نیز از سوی منابع رسمی در دولت انجام می شود.

یکی از خبرگزاری های داخلی امروز به نقل از یکی از اعضای هیات اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد که رییس جمهوری از دریافت یارانه انصراف داده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١١-١٣٩٢, ١١:۴٩

   

پر مبحث ترین ها