سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توضیحات شهرداری تهران درباره بیلبوردهای اشتون

با توجه به نیاز روز افزون به دستگاه‌های خودپرداز نگاهمان این است که در کیوسک‌ها ATM‌ بگذاریم و دستگاه‌هایی که قبض آب و برق و عوارض شهرداری و پسماند را دریافت می‌کنند در این کیوسک‌ها قرار خواهند گرفت.
معاون خدمات شهری شهرداری تهران درباره بیلبوردهای نصب شده با تصویر اشتون در سطح شهر تهران گفت: من دو بیلبورد در تهران دیده‌ام که اینها مدیریتش تحت امر من و سازمان زیباسازی نیست. اگر مدیریت این موضوع با من بود حتما رسیدگی و چاره جویی می‌کردم و شاید اصلا این اتفاق نمی‌افتاد.

به گزارش ایسنا، مجتبی عبداللهی در نشست خبری امروز دوشنبه خود با خبرنگاران با بیان اینکه در سال گذشته با اطلاع رسانی خوبی که صورت گرفت کاهش چشمگیری در حوادث شهر در چهارشنبه آخر سال داشتیم، گفت: سال 91 شاید تعداد افرادی که سانحه دیدند حتی به تعداد انگشتان دست هم نرسید.

وی همچنین در رابطه با اقدامات سازمان پارک‌ها اظهار کرد: کاشت گل لاله را در دستور کار قرار داده بودیم که تا یک ماه و نیم آینده به بهره برداری می‌رسد. همچنین پارک‌های ما آماده است و آمادگی 100 درصدی برای استقبال از روز طبیعت را دارند.

وی با بیان اینکه باید در زمینه مصرف گل و گیاه فرهنگ سازی کنیم، ادامه داد: نمایشگاه‌های متنوعی در این باره برگزار می‌کنیم و نمایشگاه بین المللی هم در اردیبهشت برگزار خواهد شد.

عبداللهی همچنین ابا اعلام این خبر که قرار است مدیریت پارک‌های محلی به محله و خود محل واگذار شود و به صورت پایلوت این امر اجرا خواهد شد که مدیریت پارک‌های کوچک را به محلات بسپاریم، افزود: حدود 300 بوستان را نیز برای مراسم سیزده‌بدر آماده کرده‌ایم.

وی همچنین با اشاره به دهه فاطمیه و همزمانی آن با ایام عید گفت: با توجه به شهادت حضرت زهرا (س) شهر را به گونه‌ای مهیا کرده‌ایم که این موضوعات مورد توجه قرار بگیرد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران همچنین درباره مبارزه با جانوران موذی با بیان اینکه در این دو ماهه کارهای خوبی صورت گرفته است،‌ گفت: تلاشمان این است که مشکلات رفع شود و اطمینان دارم با پیگیری‌هایی که انجام می‌شود وضعیت‌مان نسبت به قبل بهتر خواهد شد.

وی همچنین درباره ساماندهی دستفروش‌ها در این ایام نیز اعلام کرد: در هر منطقه یک مکان را برای ساماندهی دست فروش‌ها در نظر گرفته‌ایم و قبول داریم که دستفروش‌ها امسال در تهران مشهود تر بوده‌اند.

نصب دستگاه‌های خودپرداز در کیوسک‌های روزنامه فروشی

وی در این رابطه تشریح کرد: با توجه به نیاز روز افزون به دستگاه‌های خودپرداز نگاهمان این است که در کیوسک‌ها ATM‌ بگذاریم و دستگاه‌هایی که قبض آب و برق و عوارض شهرداری و پسماند را دریافت می‌کنند در این کیوسک‌ها قرار خواهند گرفت.

عبداللهی با اشاره به وضعیت مراکز شهروند گفت: این مراکز را توسعه می‌دهیم. در مراکز شهروند برای جنس‌ها پنج تا 35 درصد تخفیف گذاشته‌ایم و ذهنیت مردم در مورد این مراکز نسبت به گذشته مثبت شده است.

عبداللهی با بیان اینکه روزانه بیش از 250 هزار نفر از مراکز شهروند خرید می‌کنند،‌ گفت: چند فروشگاه شهروند مثل مراکز بیهقی، بهاران، صادقیه و حکیمیه را شبانه روزی کرده‌ایم.

عبدالهی همچنین درباره گردشگران و پذیرایی از افرادی که وارد تهران می‌شوند، گفت: در مناطق 4، 9، 13، 15، 18، 19، 20 و 21 اسکان‌های مختلفی پیش بینی شده است. اسکان‌ها هم در بوستان‌ها هم در فضاهای شهرداری و هم در سوله‌های پیش بینی شده مهیا شده‌اند.

وی با بیان اینکه شهروندان می‌توانند از طریق سامانه 137 برای تورهای نیمروز و روزانه ثبت نام کنند، گفت: هزینه تمام شده تورهای نیم روزه حدود 14 تا 15 هزار تومان و تورهای روزانه حدود 20 تا 30 هزار تومان است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران همچنین درباره توزیع تهران کارت نیز توضیح داد: این کارت‌ها توسط 120 کیوسک که به وسیله حوزه اجتماعی و سازمان خدمات رفاه پیش بینی شده به افراد داده می‌شود و با استفاده از تهران کارت شهروندان می‌توانند از مترو و BRT‌ رایگان بهره مند شده و از مراکزی که تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی است 50 درصد تخفیف بگیرند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١٢-١٣٩٢, ١٧:١۶

   

پر مبحث ترین ها