سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انصراف مدیران وزارت ارتباطات از دریافت یارانه

این حرکت موجبات رشد و توسعه بیشتری را در جامعه فراهم نموده و بهبود خدمات در بخش‌های تولید، اشتغال ، بهداشت و درمان، آموزش، حمل و نقل ، بیمه و غیره را به ارمغان خواهد آورد.
مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص انصراف از دریافت یارانه بیانیه ای صادر کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات متن این بیانیه به شرح زیر است:

موضوع پرداخت یارانه، حرکت به سوی عدالت گستری و توزیع منابع ملی به شکل عادلانه در راستای کمک به نیازمندان جامعه و شهروندانی که وضعیت مناسب اقتصادی ندارند می‌باشد، از طرفی در آموزه‌های دینی و ملی ما نیز توجه ویژه به نیازمندان و حتی همراهی اغنیا با کارگزاران حکومت در جهت بهره‌مندی از منابع ملی برای این دسته از اقشار محترم جامعه صورت گرفته است.

از این رو ما مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با توجه به لزوم هدفمندی یارانه‌ها برای اقشار کم‌درآمد و نیازمند کشور از دریافت یارانه انصراف می‌دهیم و از همه افرادی که می‌توانند از دریافت یارانه نقدی انصراف دهند دعوت می‌نمائیم با این کار به دولت تدبیر و امید در شکوفا شدن امید روئیده در دل مردم عزیز کشورمان یاری کنند و با ایجاد یک حرکت جهادی در (نه به یارانه) به سهم خود در تحقق شعار سال 93 عمل نمایند.

بدیهی است که این حرکت موجبات رشد و توسعه بیشتری را در جامعه فراهم نموده و بهبود خدمات در بخش‌های تولید، اشتغال ، بهداشت و درمان، آموزش، حمل و نقل ، بیمه و غیره را به ارمغان خواهد آورد.
یقینا این حرکت جهادی و همه جانبه سبب تحول و تحرک قابل توجهی در زیرساخت‌های کشور شده و توزیع عادلانه منابع ملی را برای عموم مردم شریف ایران خصوصا اقشار نیازمند تسریع خواهد نمود و انشاء الله مرضی خداوند قرار گیرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠١-١٣٩٣, ١٨:٣٨

   

پر مبحث ترین ها