سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قرارداد مترو آمل - تهران منعقد شد

این پروژه در حال تجهیز کارگاه بوده و با راه اندازی این پروژه، روند توسعه شهرستان و منطقه شتاب بیشتری بخود خواهد گرفت.
نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس گفت: برای 20 کیلومتر پروِژه مترو آمل - تهران با پیمانکاران شرکت آباد پارس مبلغ 77 میلیارد تومان قرار داد بسته شده است.
به گزارش مهر، عزت اله یوسفیان شامگاه چهارشنبه در اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری تی تی آمل، بیان داشت: این پروژه در حال تجهیز کارگاه بوده و با راه اندازی این پروژه، روند توسعه شهرستان و منطقه شتاب بیشتری بخود خواهد گرفت.

وی با اشاره به جشنواره فرهنگی تی تی گفت: هر مجموعه ای که هنر را در کنار خود حفظ کرد موفق بوده است و در تمام دنیا هر کجا هنر را به استخدام گرفته اند موفق و سربلند بودند.
نماینده مردم آمل با بیان این مطلب که در هیچ کجا دنیا رودخانه ای نظیر رودخانه هراز وجود ندارد،اظهار داشت: هیچ رودخانه ای جز هراز نیست که در ابتدا بتوانند ماهی سرمابی و در انتها بتوانند ماهی گرمابی تولید کنند و آمل نباید با این همه ویژه گی ها با مشکل اشتغال روبرو باشد.

عضو کمیسیون مفاسد اقتصادی مجلس اظهار داشت: از هفت هزار قضات کشور سه هزار قاضی مازندرانی هستند که این افتخار این استان است.
یوسفیان با اشاره به توفیقات مردم آمل در حوزه های مختلف بیان داشت: طبق آمار رئیس مرکز آزمون کشور، آمل در رتبه یک کشور قرار دارد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل گفت: آمل شهر فرهنگ است و استقبال بی نظیر مردم از جشنواره تی تی نشان دهنده این است که مردم خواستار اتفاقات فرهنگی در شهرستان هستند.

محمد محمدی ابراز داشت: با فعالیت این جشنواره شور و شادابی دوباره در شهر ایجاد شد و مردم خواستار رخداد های تازه در آمل هستند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان داشت: کمتر در استان اتفاق افتاده است که به یک جشنواره 645 عکس ارسال شود و در مجموع هزار و 25 نفر در جشنواره به رقابت بپردازند.
خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه آمل در تمامی عرصه ها پیشگام در کشور است، اظهار داشت: اداره ارشاد آمل طرحی را به شورای شهر ارسال کرد که بعد از بررسی های به عمل آمده توانستیم افتخار این را داشته باشیم که جزو برگزار کنندگان این جشنواره باشیم.
ابراهیم زاده بیان کرد:در سال های آینده و تا اتمام دوره چهار ساله این اعضای شورا برنامه های نشاط اجتماعی در سطح شهرستان بیشتر خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٢-١٣٩٣, ١٠:٣٢

   

پر مبحث ترین ها