سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

موافقت وزارت کشور با درخواست تجمع حزب اراده ملت

بروز شده : ٨-٠٣-١٣٩٣, ٢٢:۵۴    نسخه چاپی    
در این تماس اعلام شد که ممانعتی از سوی وزارت کشور برای برگزاری تجمع در مقابل وزارت خارجه در حمایت از فعالیت‌های دیپلماسی دولت وجود ندارد. اما با توجه به محل در نظر گرفته شده برای این تجمع، وزارت امور خارجه نیز باید موافقت خود را اعلام کند.
دبیرکل حزب اراده ملت از موافقت وزارت کشور با درخواست تجمع این حزب در حمایت از دیپلماسی کشور، در مقابل ساختمان وزارت خارجه خبر داد.

احمد حکیمی‌پور در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به تماس خود با مسئولان وزارت کشور یادآور شد: در این تماس اعلام شد که ممانعتی از سوی وزارت کشور برای برگزاری تجمع در مقابل وزارت خارجه در حمایت از فعالیت‌های دیپلماسی دولت وجود ندارد. اما با توجه به محل در نظر گرفته شده برای این تجمع، وزارت امور خارجه نیز باید موافقت خود را اعلام کند.

وی با بیان اینکه با توجه به محل در نظر گرفته شده برای این تجمع، وزارت امور خارجه نیز باید موافقت خود را اعلام کند، گفت: ما تلاش میکنیم تا صدای موافقان دیپلماسی در کشور شنیده شود.
دبیرکل حزب اراده ملت تصریح کرد: با کسب موافقت از دیگر دستگاهها، این تجمع روز دوشنبه از ساعت 17 در محوطه وزارت امور خارجه در تهران برگزار خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٣-١٣٩٣, ٢٢:۵۴

   

پر مبحث ترین ها