سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس دیوانعالی کشور اظهارات خود نسبت به کیارستمی را تکذیب کرد

حجت الاسلام كريمي رئيس ديوان عالي كشور مطلقاً در خصوص آقاي كيا رستمي و هيچ شخص ديگري در اين موضوع اظهار نظري نفياً يا اثباتاً نکرده است. لذا ضمن انتظار از خبرگزاري هاي رسمي در قائل شدن تفاوت بين ديوان عدالت اداري و ديوان عالي كشور لازم است با توجه به ملاك ماده 23 قانون مطبوعات بلافاصله در نخستين فرصت تكذيبيه حاضر را بازتاب دهند.
دیوانعالی کشور در اطلاعیه ای اظهارات رئیس دیوانعالی کشور در مورد کیارستمی کارگردان سینما را تکذیب کرد.

دیوانعالی کشور اعلام کرد: نظر به اينكه بعضي از خبرگزاريها دربادي امر، به نقل از رئيس ديوان عالي كشورمطالبي را در خصوص آقاي كيا رستمي فيلم ساز معروف ايراني نقل كرده ،و در نوبت هاي بعدي انتشار خبر به اصلاح آن مبادرت نموده و آن را به رئيس ديوان عدالت اداري نسبت داده است توضیحاتی لازم به ذکر است.

به گزارش مهر، در اطلاعیه دیوانعالی کشور آمده است: از آنجا كه خبرگزاري هاي مختلف همچنان به اعتبار اولين نوبت خبري یکی از خبرگزاری ها، مرجع اظهار نظر را رئيس ديوان عالي كشور گزارش مي كنند ،بدين وسيله اعلام مي دارد كه حجت الاسلام كريمي رئيس ديوان عالي كشور مطلقاً در خصوص آقاي كيا رستمي و هيچ شخص ديگري در اين موضوع اظهار نظري نفياً يا اثباتاً نکرده است. لذا ضمن انتظار از خبرگزاري هاي رسمي در قائل شدن تفاوت بين ديوان عدالت اداري و ديوان عالي كشور لازم است با توجه به ملاك ماده 23 قانون مطبوعات بلافاصله در نخستين فرصت تكذيبيه حاضر را بازتاب دهند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:۵٣

   

پر مبحث ترین ها