سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نباید جایگاه دولت را در انجام وظایف قانونی اش تضعیف کنیم

همه ما موافق با امر به معروف هستیم و باید با ظرافت و زیبایی بر روی این موضوع بحث کنیم اما نباید کاری کنیم که جایگاه دولت از وظایف قانونی که قانون اساسی برای آن تعیین کرده تضعیف شود.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:‌ در بررسی و تصویب طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر نباید نقش دولت را در انجام وظایف قانونی اش تضعیف کنیم.

عباس قائید رحمت در نشست علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی، در اخطاری خطاب به هیأت رئیسه گفت: دو بار خواستم اخطار قانون اساسی بدهم اما هیأت رئیسه توجهی نکرد.
نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از نمایندگانی که برای اخطار ثبت نام کرده بودند در ردیف های بعدی قرار داشتند اما رئیس به آنها وقت اخطار داد که این حق الناس است و هیأت رئیسه باید عدالت را برقرار کند.

وی در اخطار دیگری گفت: همه ما موافق با امر به معروف هستیم و باید با ظرافت و زیبایی بر روی این موضوع بحث کنیم اما نباید کاری کنیم که جایگاه دولت از وظایف قانونی که قانون اساسی برای آن تعیین کرده تضعیف شود.
به گزارش خانه ملت، باهنر که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت در پاسخ به تذکر قائید رحمت گفت: هیأت رئیسه تلاش می کند که نوبت را در بیان اخطار و تذکر نمایندگان رعایت کند اما یک وقت هایی به دلیل شلوغی ممکن است اشتباه شود که از همکاران می خواهیم ما را ببخشند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٧-١٣٩٣, ١١:٢۴

   

پر مبحث ترین ها