سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس جمهور وارد گلستان شد

قرار است روحانی در سفر به استان گلستان ضمن دیدار با علما و روحانیون، سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و همچنین با حضور در جلسه شورای اداری استان گلستان در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی استان گلستان حاضر شود.
رئیس جمهور کشورمان لحظاتی پیش وارد گرگان مرکز استان گلستان شد.

به گزارش فارس، هواپیمای حامل حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان به همراه هیئت همراه دقایقی پیش در فرودگاه بین‎المللی گرگان به زمین نشست و مورد استقبال استاندار گلستان و نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان قرار گرفت.

رئیس جمهور کشورمان در نخستین برنامه خود در سفر به استان گلستان، از فرودگاه عازم مجموعه ورزشی آزادی گرگان خواهد شد و با مردم استان گلستان از نزدیک سخن خواهد گفت.

پس از این دیدار در صورت عدم تغییر برنامه‎های سفر، رئیس جمهور در ساعت 11 در تالار فخرالدین اسعدگرگانی با نخبگان استان دیدار خواهد کرد.

قرار است روحانی در سفر به استان گلستان ضمن دیدار با علما و روحانیون، سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و همچنین با حضور در جلسه شورای اداری استان گلستان در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی استان گلستان حاضر شود.

در این سفر وزرای صنعت، معدن و تجارت، نیرو، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جهاد کشاورزی، وزیر راه و شهرسازی، اطلاعات، آموزش و پرورش، نیرو و کشور به همراه معاون برنامه‎ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، معاون رئیس جمهور در امور زنان، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رئیس سازمان محیط زیست کشور و رئیس منطقه آزاد ایران، در قالب کاروان تدبیر و امید، دکتر روحانی را همراهی می‌کنند.

*حضور وزرای رییس جمهور در شهرستان‎های گلستان
طبق برنامه‎ریزی‎های انجام شده، قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت به شهرستان آزادشهر، حجت‌الاسلام انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهوری به گنبدکاووس، فانی وزیر آموزش و پرورش به علی‌آبادکتول، سلطانی‎فر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به مینودشت و گالیکش، ترکان مشاور ارشد رئیس جمهوری و رئیس سازمان مناطق آزاد به بندرگز و کردکوی، حجت‌الاسلام یونسی دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و مذاهب به آق‎قلا و گمیشان، علوی وزیر اطلاعات به رامیان، ملاوردی مشاور رئیس جمهوری در امور بانوان به شهرستان ترکمن خواهند رفت و از طرف روحانی با مردم ملاقات چهره به چهره خواهند داشت و مشکلات آنها را پیگیری خواهند کرد.

*مهمترین پروژه‎های مورد نظر در سفر رئیس جمهور به گلستان
بر اساس این گزارش، افتتاح پروژه اتصال راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران به کشورهای آسیای میانه، ایجاد منطقه ویژه اقتصادی اترک، زهکشی 28 هزار هکتار از زمین‎های بایر استان، ایجاد منطقه ویژه گردشگری در جزیره آشوراده پیرو تفاهم قبلی، رهاسازی ذخیره ماهیان خاویاری در دریای خزر و گازرسانی به برخی از روستاها و مناطق دورافتاده استان از مهمترین برنامه‎ها و پروژه‎هایی است که در سفر کاروان تدبیر و امید به استان گلستان صورت خواهد گرفت.

یکی از مهمترین پروژه‎هایی که در نظر است تا با سفر حسن روحانی به استان گلستان به نقطه خوبی برسد پروژه پتروشیمی گلستان است که عیسی امام نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس روزهای گذشته در نشست خبری بر ضرورت دستور رئیس جمهور برای ادامه روند اجرایی آن تاکید کرد و بهره‎برداری از این پروژه ملی را برای استان گلستان یک تحول عظیم دانست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٩-١٣٩٣, ١٠:٠١

   

پر مبحث ترین ها