سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توجیه من درآوردی عضو جبهه پایداری در باره نظر مصباح یزدی درباره مردم و رهبری

بروز شده : ٢-١٠-١٣٩٣, ١٩:١۶    نسخه چاپی    
ساختارشکنان و هنجارشکنان لیاقت مقام معظم رهبری را ندارند. اکثریت قریب به اتفاق مردم رهبری را چون نگین انگشتری میدانند و همواره با ایشان همراه هستند.

نمایند تهران گفت: ساختارشکنان و هنجارشکنان لیاقت مقام معظم رهبری را ندارند. اکثریت قریب به اتفاق مردم رهبری را چون نگین انگشتری میدانند و همواره با ایشان همراه هستند.


 طبیب زاده نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی پیرامون سخنرانی علامه مصباح که گفته بود خدا را شاهد میگیرم که جامعه ی ما لیاقت چنین رهبری را ندارد، گفت: باید ابتدا و انتهای سخنرانی و کلام ایشان را بررسی کنیم که علامه مصباح در راستای چه مسائلی آن صحبت ها را بیان کرده اند زیرا گزینشی نباید عبارتی را ازبین سخنرانی جدا کرد

سایت صابرنیوز در ادامه به نقل از این نماینده مجلس نوشته است: حضرت آقا علناً اعلام کردند که سران فتنه مشکلشان این بود که بصیرت لازم را نداشتند و چه خواسته و یا ناخواسته باعث ضربه به نظام شدند ولی برخی نخبگان و مسئولین اصلا مسائل سال 88 را فتنه نمی دانند و صراحتا از فتنه و مواضع آن حمایت میکنند، این نشان می دهد فرمایشات رهبری برای این افراد و مسئولان روشن نشده است.

نمایند تهران در ادامه افزود: نظر علامه مصباح افرادی بوده که خود را نخبگان جامعه می دانند ولی فرمایشات رهبری را به طور کامل اطاعت و اجرا نمی کنند و از افرادی که در بطن آشوب های خیابانی حضور داشتند حمایت می کنند این اشخاص لیاقت رهبری حضرت آقا را ندارند. ساختارشکنان و هنجارشکنان لیاقت مقام معظم رهبری را ندارند. اکثریت قریب به اتفاق مردم رهبری را چون نگین انگشتری میدانند و همواره با ایشان همراه هستند.

منبع: خردادنیوز

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١٠-١٣٩٣, ١٩:١۶

   

پر مبحث ترین ها