سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تکذیب استعفای وزیر صنعت

با این حال، خبر استعفای او هم یک حرف درگوشی در بین نمایندگان مجلس است که به پاستور هم رسیده است.خبری که محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت،آن را تکذیب کرد.

یک روز بعد از کارت زرد دوم مجلس به وزیر صنعت، معدن و تجارت، سخنگوی دولت احتمال استعفای وزیر صنعت، معدن و تجارت را تکذیب کرد.
 
 نعمت زاده 69 ساله که از همان ماههای آغاز به کار به سن بالا و نداشتن توان جسمی برای اداره وزارت صنعت متهم بود، همچنان مورد انتقاد برخی نمایندگان است و برخی می گویند دو کارته شدن او مقدمه استیضاحش است.

با این حال، خبر استعفای او هم یک حرف درگوشی در بین نمایندگان مجلس است که به پاستور هم رسیده  است.خبری که  محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت،آن را تکذیب کرد.

به گزارش خبرآنلاین، وی همچنین در خصوص ارتباط سفرهای حجت‌الاسلام علی یونسی مشاور رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی با برنامه‌های انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه، با رد این مطلب، گفت: آقای یونسی از اعضای حزب و اعتدال و توسعه نیست و هیچ ارتباطی بین وظایف ایشان به عنوان مشاور رئیس‌جمهور با برنامه‌های انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه وجود ندارد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١٠-١٣٩٣, ١۶:٠٨

   

پر مبحث ترین ها