سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیکر مطهر پنج شهید مرزبانی در کرمانشاه تشییع شد

آیین تشییع این شهدا امروز صبح و پس از اقامه نماز میت در مسجد جامع شهر کرمانشاه با حضور گسترده مردم و سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی کشور برگزار شد.

پیکرهای مطهر پنج شهید هنگ مرزبانی استان کرمانشاه که بر اثر برخورد با مین به درجه رفیع شهادت نایل آمدند روز سه شنبه با حضور پرشور مردم و مسوولان تشییع و به خاک سپرده شدند.
 
حجت الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: پیکر چهار نفر از شهدای انفجار مین بخش مرزی سومار امروز در شهر کرمانشاه و بخش های فیروزآباد و ماهیدشت به خاک سپرده شدند و پیکر یک شهید دیگر نیز به زادگاهش در اصفهان انتقال یافت.

وی افزود: آیین تشییع این شهدا امروز صبح و پس از اقامه نماز میت در مسجد جامع شهر کرمانشاه با حضور گسترده مردم و سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی کشور برگزار شد.

حجت الاسلام عسگری گفت: پیکر شهیدان استوار دوم مهدی خانان، گروهبان یکم ضیاءالدین محمدی، گروهبان یکم سامان کرمی و سرباز وظیفه علی مرادی در مزار شهدای شهر کرمانشاه و آرامستانهای ماهیدشت و فیروزآباد به خاک سپرده شدند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه گفت: همچنین پیکر شهد گروهبان یکم عباس کنعانی پس از تشییع برای خاکسپاری به زادگاهش در استان اصفهان انتقال یافت.

این نیروها روز گذشته در پاسگاه سه تپان بخش مرزی سومار از توابع شهرستان قصرشیرین در حین گشت زنی بر اثر برخورد خودروی آنها با مین به جا مانده از دوران جنگ تحمیلی به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠١-١٣٩۴, ١۶:٢٣

   

پر مبحث ترین ها