سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انفجار بزرگ در تهران، دروغ رسانه صهیونیستی

بروز شده : ۵-٠٣-١٣٩۴, ١٩:۵٧    نسخه چاپی    
یک پایگاه خبری دیگر به نام شبکه صوت الحریة نیز ادعا کرد گروه های مخالف ایران یک مرکز تجاری در اصفهان را منفجر کردند که بر اثر این انفجار دست کم 295 نفر کشته و دو هزار و 650 نفر زخمی شدند .

پایگاه خبری دبکا که از جمله پایگاههای خبری مرتبط به دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی ( موساد ) است ، دو روز پیش با انتشار خبری ادعا کرد یک انفجار بزرگ در مرکز شهر تهران روی داد .
 
 این پایگاه خبری ادعا کرده بود یک عامل انتحاری در قلب تهران باعث این انفجار بزرگ بوده است وبر اثر آن 290 نفر کشته شده اند.

پس از انتشار این خبر دروغ ، بسیاری از رسانه های عربی نیز این خبر را بازنشر کردند اما خود سایت دبکا چند ساعت بعد که متوجه بزرگ بودن این دروغ شد ، این خبر را از سایت خود حذف کرد اما این رسانه ها که فریب دبکا را خورده بودند و هنوز متوجه این فریب نشده بودند ،این خبر را همچنان در سایت خود نگه داشتند .

نکته جالب در این میان این بود که یکی از پایگاه های خبری عربی به نام العالم الیوم ، ادعا کرد این انفجار در مرکز شهر تهران یعنی اصفهان روی داده است و این خود نشان داد که آن ها هیچ گونه اطلاعی از ایران و مناطق جغرافیایی آن نیز ندارند و اینگونه تبدیل به آلت دست صهونیست ها و مروج اخبار و اهداف آن ها در منطقه شده اند .

از سوی دیگر برخی رسانه های عربی طی اقدامی ناشیانه با بازنشر این خبر ادعا کردند این انفجار در یکی از مراکز وابسته به نظام روی داده است .

یک پایگاه خبری دیگر به نام شبکه صوت الحریة نیز ادعا کرد گروه های مخالف ایران یک مرکز تجاری در اصفهان را منفجر کردند که بر اثر این انفجار دست کم 295 نفر کشته و دو هزار و 650 نفر زخمی شدند .

انتشار چنین اخبار و گزارش هایی از سوی رسانه های معاند نشان می دهد آن ها از آنجا که نتوانسته و نمی توانند از طریق نظامی اقدامی علیه ایران انجام دهند ، وارد جنگ روانی و تبلیغاتی ضد ایران شده و با یک کلاغ چهل کلاغ کردن سعی می کنند ایران را ناامن نشان دهند .

به گزارش ایرنا، مدیر روابط عمومی آتش نشانی اصفهان سوم خرداد اعلام کرد: عصر امروز حوالی حدود ساعت 17 اتصالات 6 لوله فاضلاب در سیتی سنتر اصفهان شکسته و بر سقف بیش از 20 خودرو پارک شده در پارکینگ فرود آمده است.

مدیرعامل سیتی سنتر اصفهان نیز گفت: این حادثه خسارت جانی نداشته است و تنها به 20 خودرو آسیب رسید.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٣-١٣٩۴, ١٩:۵٧

   

پر مبحث ترین ها