سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جزئیات تیراندازی ظهر امروز در تهران

به‌دنبال تیراندازی ظهر امروز در خیابان اشراق در حوالی خیابان دماوند تهران، پلیس با اعلام شناسایی فرد شلیک‌کننده جزئیاتی از این تیراندازی را تشریح کرد.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت به‌دنبال انتشار خبر تیراندازی ظهر امروز در خیابان اشراق در حوالی خیابان دماوند تهران،‌ با تشریح جزئیاتی از این ماجرا توضیحاتی را ارائه داد.

پلیس پایتخت در تشریح جزئیات این تیراندازی عنوان کرد: ظهر امروز در پی انتقال فردی 33ساله به یکی از بیمارستان‌های شرق تهران که از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود بلافاصله مأموران کلانتری 128 تهران‌نو به بیمارستان مراجعه و تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

با توجه به انتقال فرد حادثه‌دیده به‌وسیله اورژانس، مشخصات محل حادثه اخذ شد و مأموران به‌منظور تحقیقات بیشتر به مکان اعلامی مراجعه و سه نفر شامل مالک (پدر)، پسر مالک (برادر) و دوستش را دستگیر کردند و به کلانتری انتقال دادند.

در بررسی‌های بیشتر و بنا بر اظهارات دستگیرشدگان مشخص شد که فرد مضروب به‌همراه پسر مالک و دو دوستش در خانه حضور داشتند که بنابر دلایل نا‌معلوم توسط یکی از حاضران، فرد مصدوم مورد اصابت گلوله از ناحیه سر قرار می‌گیرد.

‌ضارب از افراد بزهکار و سابقه‌دار و در حال حاضر متواری است.

بنا بر اعلام پلیس تهران بزرگ، مأموران پلیس در تعقیب این ضارب سابقه‌دار بوده و اخبار تکمیلی متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٩-١٣٩۵, ١٩:١٨

   

پر مبحث ترین ها