سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

امروز در سالروز 19دی صورت می گیرد

تجدید بیعت مردم قم با رهبری

هر ساله همزمان با 19 دی‌ماه هزاران نفر از مردم قم به بیت رهبری رفته و با رهبر انقلاب اسلامی تجدید بیعت می‌کنند.

هر ساله همزمان با 19 دی‌ماه هزاران نفر از مردم قم به بیت رهبری رفته و با رهبر انقلاب اسلامی تجدید بیعت می‌کنند.

مدیر دفتر تبیلیغات اسلامی در این خصوص در گفت وگو با خبرنگار 19دی اظهارداشت: به مناسبت سالروز قیام 19دی دفتر تبلیغات برنامه ریزی در خصوص ثبت نام و اعزام طلاب را برعهده دارد.

حجت الاسلام نوروزنژاد با بیان این که سهمیه طلاب مانند گذشته است، افزود: طلاب صبح 19دی ساعت 5 بامداد در قالب 11 اتوبوس برای دیدار رهبری اعزام می شوند.

وی با اشاره به اقدامات دفتر تبلیغات در این باره گفت: دفتر تبلیغات هر ساله یک برنامه یا کلیپی در خصوص 19دی دارد و امسال نیز با ساخت کلیپی گوشه ای از اشتیاق طلاب و حال و هوای این سفر را در سال گذشته به تصویر کشیده است.

وی افزود: در کلیپی 7 دقیقه ای به مصاحبه با طلاب پرداخته شده است و بخشی از فرمایشات رهبری در دیدار سال گذشته رهبری با مردم قم نیز در این کلیپ آورده شده است.

سهمیه دیدار مردم قم با رهبر انقلاب اسلامی کمتر از سال گذشته است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم نیز با اشاره به اینکه تقاضای بسیاری برای دیدار با رهبر انقلاب اسلامی وجود دارد، تصریح کرد: هنوز نتوانسته‌ایم پاسخگوی تمام تقاضاها باشیم.

نصرت‌الله لطفی با تاکید بر اینکه دیدار 19 دی‌ ماه رهبر انقلاب اسلامی فقط به مردم قم اختصاص دارد، اضافه کرد: مسئولان دفتر رهبر انقلاب اسلامی این دیدار را فقط برای مردم قم در نظر گرفته اند به همین علت سال گذشته اجازه ورود یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را به این دیدار نداده‌اند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم خاطرنشان کرد: امسال با محدودیت‌هایی که در حسینیه امام خمینی(ره) ایجاد شده سهمیه دیدار مردم قم با رهبر انقلاب اسلامی کمتر از سال گذشته است به همین علت جمعیت کمتری به دیدار رهبری اعزام می‌شوند.

یکی از طلاب نیز در خصوص دیدار با رهبری به خبرنگار 19دی گفت: در قیام 19دی از شش نفری که به شهادت رسیدند سه نفر طلبه بودند و طلاب نقش بسزایی داشتند و سهمیه آنان بسیار کم است، اگر مردم به ما خرده بگیرند که چرا در صحنه نیستید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید پاسخگو باشد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٠-١٣٩۵, ١١:٢٨

   

پر مبحث ترین ها