سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زنگ های مناسبتی مدارس جمع شد/ نواخته زنگ مدارس تنها در 3 مناسبت

در طول سال تحصیلی فقط 3 زنگ خاص به صورت همزمان در مدارس کشور در 3 مناسبت آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت دفاع مقدس (اول مهر)، روز دانش آموز و استکبار ستیزی (13 آبان) و زنگ انقلاب اسلامی (12 بهمن) نواخته می شود.
علی فرهادی، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با فارس به مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش درباره ساماندهی زنگ مدارس اشاره کرد و گفت: این مصوبه به امضای رئیس جمهور رسیده است و بر اساس آن، در طول سال تحصیلی فقط 3 زنگ خاص به صورت همزمان در مدارس کشور در 3 مناسبت آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت دفاع مقدس (اول مهر)، روز دانش آموز و استکبار ستیزی (13 آبان) و زنگ انقلاب اسلامی (12 بهمن) نواخته می شود.

فرهادی به برگزاری سلسله نشست های هم اندیشی و هماهنگی برنامه های تحولی آموزش و پرورش اشاره کرد و ادامه داد: این نشست ها تاکنون با حضور وزیر و معاونان وی با مدیران کل و شورای معاونان آموزش و پرورش 7 استان به صورت جداگانه برگزار شده است که در این نشست ها درباره برنامه های تحولی آموزش و پرورش، ساماندهی نیرو، تغییر ساختار آموزشی بحث و بررسی می شود.

وی به ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان نیز اشاره کرد و اظهار داشت: در ایام نوروز ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان در سراسر کشور فعالیت گسترده داشت و تاکنون بیش از 3 میلیون و 881 هزار و 416 نفر در اقامتگاه های نوروزی پذیرش شده اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠١-١٣٩١, ٠٠:٠٢

   

پر مبحث ترین ها