سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مردم اطلاع دهند

برخورد با فروشندگان قرص برنج

مردم در تماس با پلیس 110 می توانند موضوع و تخلف فروشندگان را اطلاع دهند تا ماموران بلافاصله وارد عمل شده و برخورد های لازم را انجام دهند. ضمن اینکه ماموران پلیس اماکن نیز در رصدهایی که انجام می دهند با متخلفان برخورد می کنند.
معاون عملیات پلیس پیشگیری در واکنش به انتشار گزارشی در خبرگزاری مهر مبنی بر افزایش 14 درصدی مرگ با قرص برنج از برخورد قاطع پلیس با فروشندگان این نوع قرص خبر داد.

سرهنگ ناصر نیک آیین در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: وظیفه برخورد با فروشندگان قرص برنج بر عهده پلیس اماکن است و این پلیس در رصدهایی که انجام می دهد با متخلفان برخورد می کند. البته پلیس پیشگیری و ماموران کلانتری نیز در صورت اطلاع از فروش قرص ها اقدام به برخورد قانونی می کنند.

وی ادامه داد: مردم در تماس با پلیس 110 می توانند موضوع و تخلف فروشندگان را اطلاع دهند تا ماموران بلافاصله وارد عمل شده و برخورد های لازم را انجام دهند. ضمن اینکه ماموران پلیس اماکن نیز در رصدهایی که انجام می دهند با متخلفان برخورد می کنند.

گفتنی است اخیرا خودکشی با قرص برنج در کشور افزایش یافته و بیش از 450 نفر سال گذشته بر اثر استفاده از این قرص جان خود را از دست داده اند. این در حالی است که فروش قرص برنج از سوی وزارت بهداشت ممنوع اعلام شده است.
قرص برنج که برای محافظت برنج از آفت ها تولید می شود به علت وجود و ترکیبات شیمیایی باعث مرگ افراد مصرف کننده می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٢-١٣٩١, ٠۵:٣۶

   

پر مبحث ترین ها