سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جریمه 30 میلیونی گرانفروشان مرغ/تشکیل 70 فقره پرونده ویژه مرغ فروشان تهرانی

مرغ فروشی هایی که در طول سال سه بار اقدام به گران فروشی کنند قطعا فروشگاهشان پلمپ شده و پارچه نوشته گران فروشی بر سر در فروشگاه نصب می شود و هم اکنون حدود 70 پرونده تعزیراتی ویژه این صنوف در این چند روز تشکیل شده است.
معاون تعزیرات حکومتی تهران اعلام کرد: در چند روز گذشته گشتهای ویژه تعزیرات حکومتی با تمامی صنوف پروتئینی در تهران که اقدام به عرضه مرغ با قیمت خارج از تعرفه کرده اند برخورد قانونی کرده و تا کنون برخی از صنوف به 30 میلیون جریمه محکوم شدند.

بزرگمهر صادقی نیچ کوهی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به گرانفروشی عرضه مرغ در سطح تهران گفت: طی گشتهای مشترک تعزیرات حکومتی با اداره صنعت، معدن و تجارت در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از پانصد واحد صنفی بازرسی شد که طی آن واحدهای صنفی متخلف اخطار گرفته و جریمه شدند.

وی افزود: در این گشتها حدود 40 واحد صنفی در بازار عرضه گوشت مرغ واقع در میدان بهمن تهران بیش از 30 میلیون تومان جریمه نقدی شدند.

معاون تعزیرات تهران اظهار داشت: مرغ فروشی هایی که در طول سال سه بار اقدام به گران فروشی کنند قطعا فروشگاهشان پلمپ شده و پارچه نوشته گران فروشی بر سر در فروشگاه نصب می شود و هم اکنون حدود 70 پرونده تعزیراتی ویژه این صنوف در این چند روز تشکیل شده است.

به گزارش خبرنگار مهر چندی پیش قیمت مرغ از 5200 تومان به 7000 تومان در تهران افزایش یافت که با اعتراض مردم و نمایندگان مجلس همراه شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠۴-١٣٩١, ١٨:٣۵

   

پر مبحث ترین ها