سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پلمپ۸۷ رستوران سنتی و قهوه‌خانه به دلیل ارایه قلیان به بانوان

این واحدها به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی، ارائه قلیان به بانوان و نداشتن پروانه فعالیت، پلمپ شده و مالکان این اماکن طی صورتجلسه‌ای به اماکن پلیس تهران بزرگ معرفی شدند تا در صدد رفع مشکلات واحد صنفی خود برآیند.
87 قهوه‌خانه در طرح ضربتی برخورد با قهوه‌خانه‌های متخلف در فرحزاد تهران پلمپ شد.

به گزارش ایسنا، در ادامه طرح امنیت اجتماعی و امنیت محله‌محور، ماموران پلیس پایتخت عصر شنبه با مراجعه به منطقه فرحزاد تهران ضمن بازدید از قهوه‌خانه‌های این محل، نسبت به پلمب قهوه‌خانه‌های متخلف اقدام کردند. در این طرح که ماموران یگان‌های پلیس امنیت، پلیس اماکن و پلیس امنیت اخلاقی به صورت مشترک حضور داشتند، ضمن برخورد با قهوه‌خانه‌های متخلف، افراد بدحجابی که در این قهوه‌خانه‌ها حضور داشتند را نیز دستگیر کردند.

سرهنگ علیرضا محرابی، رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در همین راستا از پلمپ 87 رستوران سنتی و قهوه‌خانه متخلف در منطقه فرحزاد تهران خبر داد و در تشریح عملیات در فرحزاد گفت: ماموران معاونت نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ عصر شنبه از بیش از 100 رستوران سنتی و قهوه‌خانه در منطقه فرحزاد تهران بازدید کردند که از این میان 87 رستوران سنتی و قهوه‌‌خانه متخلف را پلمپ کردند.

وی با بیان اینکه این امر در راستای اجرای طرح امنیت محله ‌محور و به درخواست شهروندان تهرانی صورت گرفته است، گفت: این واحدها به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی، ارائه قلیان به بانوان و نداشتن پروانه فعالیت، پلمپ شده و مالکان این اماکن طی صورتجلسه‌ای به اماکن پلیس تهران بزرگ معرفی شدند تا در صدد رفع مشکلات واحد صنفی خود برآیند.

رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه اجرای طرح امنیت محله‌محور به شکل مستمر ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: علی‌رغم ابلاغیه‌های قبلی به مالکان قهوه‌خانه‌ها، مبنی بر ممنوعیت ارائه قلیان به بانوان، بدیهی است که در صورت تخطی از موارد اعلام شده به مالکان این واحدها، نسبت به پلمب واحدهای متخلف اقدام خواهد شد.

پلیس پایتخت اعلام کرده است که بزودی این طرح در مناطق دیگر تهران نیز اجرا می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۴-١٣٩١, ١٨:٢٢

   

پر مبحث ترین ها