سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران خبر داد:

افزایش قیمت لبنیات توسط تولید کنندگان برخلاف تفاهمنامه

برخی تولیدکنندگان لبنیات افزایش قیمت‌هایی داشتند که براساس تفاهمنامه نبوده است. در حالی که این تفاهمنامه با حضور خودشان تنظیم شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: برخی تولیدکنندگان لبنیات در حالی اقدام به افزایش غیرقانونی قیمت‌ها کردند که تفاهمنامه تعیین قیمت با حضور خودشان تنظیم و امضا شده بود.

یدالله ملکی در گفت‌وگو با فارس، درباره تخلف برخی تولیدکنندگان لبنیات در زمینه افزایش غیرقانونی قیمت‌ها اظهار داشت: در این زمینه احکامی صادر شده است که برخی از آنها قطعی شده است و برخی هم که قطعی نشده در حال رسیدگی در واحد تجدیدنظر دیوان عدالت اداری است.

وی با بیان اینکه ما روال قانونی خود را انجام می‌دهیم و این حق محکومان است که به رأی صادره اعتراض کنند گفت: مجموع جریمه‌های نقدی محکومان بیش از 10 میلیارد تومانیاست که استاندار تهران اعلام کرده است.

ملکی ادامه داد: برخی تولیدکنندگان لبنیات افزایش قیمت‌هایی داشتند که براساس تفاهمنامه نبوده است. در حالی که این تفاهمنامه با حضور خودشان تنظیم شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران با بیان اینکه با ارجاع پرونده‌ها از سازمان حمایت و اداره صنعت، معدن و تجارت تهران،‌ شعبه ویژه‌ای برای رسیدگی به این تخلفات تشکیل دادیم گفت: در کمترین فرصت به این پرونده‌ها رسیدگی شد و در آینده نیز به شدت با این تخلفات برخورد می‌کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠۶-١٣٩١, ١۴:۴۴

   

پر مبحث ترین ها