سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معلولیت سالانه ۴۰ هزار نفر به‌ علت تصادفات جاده‌ای

به‌طور حتم افزایش تعاملات بین مسئولان موجب پیدا شدن نواقص و حل مشکلات می‌شود.
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، با اعلام اینکه سالانه ۴۰ هزار نفر به‌علت تصادفات جاده‌ای دچار معلولیت می‌شوند، گفت: به‌طور حتم افزایش آمار معلولان در کشور هزینه سنگینی را بر سازمان‌های حمایتی به‌ویژه سازمان بهزیستی تحمیل می‌کند.

عابد فتاحی در گفت‌وگو با خانه ملت، با هشدار نسبت به آمار تصادفات رانندگی در کشور، تصریح کرد: با وجود تمهیدات اندیشیده شده از سوی مجلس در تصویب قوانین و افزایش نظارت‌ها از سوی سازمان راهنمایی ورانندگی هنوز شاهد حوادث بسیاری هستیم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه سالانه ۴۰ هزار نفر به‌علت تصادفات جاده‌ای دچار معلولیت می‌شوند، گفت: به‌طور حتم افزایش آمار معلولان در کشور بار سنگینی را بر سازمان‌های حمایتی به‌ویژه سازمان بهزیستی تحمیل می‌کند.

وی با بیان اینکه تصادفات جاده‌ای ریشه در عواملی همچون انسان، خودرو، جاده، پلیس، راه و دستگاه‌های امدادی دارد، افزود: این عوامل همگی باید دست به دست هم دهند تا شرایط ایمن ایجاد شده و از میزان خسارت‌ها و تلفات کاسته شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، اصلاح ساختار کارخانجات خودروسازی با لحاظ کردن تمامی شرایط ایمنی و به دنبال آن، بهسازی جاده‌ها و اتوبان‌های بین‌شهری و درون‌شهری را یکی از راه‌های پیشگیری از تخلفات خواند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه تعامل میان دستگاه ومسئولان از عوامل جلوگیری از کاهش تصادفات جاده‌ای است، تصریح کرد: به‌طور حتم افزایش تعاملات بین مسئولان موجب پیدا شدن نواقص و حل مشکلات می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٩-١٣٩١, ١۴:٣۵

   

پر مبحث ترین ها