سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زایمان زن جوان در آمبولانس

بروز شده : ١-٠۴-١٣٩٢, ١٢:١٨    نسخه چاپی    
با توجه به اینکه بند ناف دور گردن نوزاد پسر پیچیده شده بود و هر لحظه امکان خفه شدنش وجود داشت، تکنسین های اورژانس با اقدام به موقع نوزاد را از مرگ حتمی نجات دادند.
تکنسین های اورژانس 115 توانستند نوزاد پسر را در داخل آمبولانس به دنیا بیاورند.

حسن عباسی مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ساعت 12:41 روز سه شنبه تکنسین های منطقه ابریشم در حال بازگشت از ماموریت متوجه درد زایمان زن 27 ساله ای در داخل خودروی شخصی در اتوبان آزادگان روی پل دستواره شدند.

وی ادامه داد: آمبولانس بلافاصله تغییر مسیر داده و خود را به محل اعلام شده رساندند. با حضور عوامل اورژانس مشخص شد کیسه آب زن باردار پاره شده است. با توجه به امن نبودن خودرو مادر باردار بی درنگ به داخل آمبولانس منتقل کردند.

به گفته مدیر روابط عمومی اورژانس تهران، عوامل اورژانس با معاینه زن جوان دریافتند کودک در حال خروج از دهانه رحم است، بی درنگ با انجام اقدامات اولیه و اطمینان خانواده دختر جوان توانستند با موفقیت عمل زایمان را داخل آمبولانس انجام دهند.

عباسی تاکید کرد: با توجه به اینکه بند ناف دور گردن نوزاد پسر پیچیده شده بود و هر لحظه امکان خفه شدنش وجود داشت، تکنسین های اورژانس با اقدام به موقع نوزاد را از مرگ حتمی نجات دادند.

وی با بیان اینکه حال مادر و نوزاد خوب است، گفت: مادر و نوزاد پس از عمل زایمان به بیمارستان مهدیه تهران منتقل شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠۴-١٣٩٢, ١٢:١٨

   

پر مبحث ترین ها