سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس کمیسیون عمران مجلس:

طرح جامع مسکن این هفته تقدیم مجلس می‌شود

هاشمی در پاسخ به این سؤال که نظر مجلس در خصوص به‌روز شدن طرح جامع مسکن چیست، خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون عمران مجلس باید این طرح را بررسی کنند و به نوعی آن را چکش‌کاری کنند، تا به یک تبادل‌نظر و جمع‌بندی در خصوص این طرح برسند.
رئیس کمیسیون عمران مجلس از ارائه طرح جامع مسکن در هفته‌ جاری به مجلس خبر داد و گفت:‌ نظر نمایندگان مجلس از به‌روز شدن طرح جامع مسکن بعد از بررسی اعلام می‌شود، اما به هر حال باید دید نظر وزارت راه و شهرسازی از به روز شدن چیست.
خبرگزاری فارس: طرح جامع مسکن این هفته تقدیم مجلس می‌شود

Tweet

سیدمهدی هاشمی درگفت‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که وزیر راه و شهرسازی اواخر هفته گذشته اعلام کرد: طرح جامع مسکن به‌روز می‌شود، آیا از به‌روز شدن این طرح نمایندگان مجلس اطلاعی دارند، افزود: وزارت راه و شهرسازی قرار بود، تا پایان هفته گذشته طرح جامع مسکن را که گفته می‌شود، به‌روز شده است، را به کمیسیون عمران ارائه کند.

وی اضافه کرد: ‌اما به دلیل اینکه بودجه دولت در مجلس بود، اعلام کردند که این طرح را در هفته جاری تقدیم مجلس می‌کنیم.

به گفته وی، قرار شد، تا طرح به‌روز شده جامع مسکن تا پایان هفته جاری تقدیم کمیسیون عمران مجلس شود.

*‌مسکن اجتماعی نیز در داخل همین طرح جامع مسکن است

هاشمی در پاسخ به این سؤال که نظر مجلس در خصوص به‌روز شدن طرح جامع مسکن چیست، خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون عمران مجلس باید این طرح را بررسی کنند و به نوعی آن را چکش‌کاری کنند، تا به یک تبادل‌نظر و جمع‌بندی در خصوص این طرح برسند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس افزود:‌ مسکن اجتماعی نیز در داخل همین طرح جامع مسکن است، اما هنوز از جزئیات طرح مزبور خبری نداریم.

* با وزیر راه و شهرسازی جلسه‌ای نداریم

هاشمی در پاسخ به این سؤال که آیا در روزهای آتی جلسه‌ای با وزیر راه و شهرسازی خواهید داشت، خاطرنشان کرد: فعلاً که با وزیر راه و شهرسازی جلسه‌ای نداریم، اما مطمئناً بعد از ارائه این طرح با آخوندی هم جلسه‌ای خواهیم داشت.

*باید دید که منظور وزارت راه و شهرسازی از به‌روز شدن طرح جامع مسکن چیست

وی ادامه داد: ‌مطمئناً نمایندگان مجلس موافق به‌روز شدن طرح جامع مسکن هستند و باید دید که منظور وزارت راه و شهرسازی از به‌روز شدن طرح جامع مسکن چیست، بنابراین امیدواریم که این موضوع به نفع جامعه و بخش مسکن باشد.

آخوندی وزیر راه و شهرسازی هفته گذشته در حاشیه نمایشگاه راه و شهرسازی از ارزیابی مجدد طرح جامع مسکن خبر داده و گفت: طرح جامع مسکن در سال 85 تهیه شده است، بنابراین درخواست کرده‌ام که طرح جامع مسکن به‌روز شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٩-١٣٩٢, ٠٩:٠٨

   

پر مبحث ترین ها