سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کشف ۳۲۰ کیلو مواد افیونی در بسته‌بندی قهوه

با اقدامات اطلاعاتی پلیس، اخباری از فعالیت یک قاچاقچی به نام " ش ـــ پ " در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرک واوان بدست آمد با توجه به حساسیت موضوع، پیگیری این امر در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از انهدام باند قاچاق موادمخدر در اسلامشهر، کشف ۳۲۰ کیلو و ۳۰گرم حشیش و تریاک در بسته‌های قهوه و دستگیری ۳ سوداگر مرگ خبر داد.

سردار ناصر اصلانی با اعلام خبر انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر و کشف بیش از 320 کیلو حشیش و تریاک گفت: مأموران مبارزه با مواد مخدر این استان، روز گذشته با شناسایی باند قاچاق موادمخدر در شهرک واوان شهرستان اسلامشهر موفق به دستگیری 3 قاچاقچی، توقیف 2 دستگاه وسایل نقلیه سبک و نیمه‌سنگین و کشف 320 کیلو و 30 گرم مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک شدند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به علمیات پلیس مبارزه با موادمخدر استان در شهرستان اسلامشهر گفت: با اقدامات اطلاعاتی پلیس، اخباری از فعالیت یک قاچاقچی به نام " ش ـــ پ " در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرک واوان بدست آمد با توجه به حساسیت موضوع، پیگیری این امر در دستور کار پلیس قرار گرفت.

اصلانی در ادامه افزود: با ادامه تعقیب و مراقبت‌های نامحسوس پلیس مشخص شد قاچاقچی موادمخدر قصد دارد محموله‌ای از مواد مخدر را در شهرستان اسلامشهر به فروش برساند که در راستای دستگیری قاچاقچی و همدستانش، محل سکونت و پاتوق‌های احتمالی وی تحت کنترل پلیس قرار گرفت.

به گفته رئیس پلیس غرب استان تهران، مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر با کسب مجوز قضایی در بازرسی از منزل قاچاقچی به نام "‌ش ـــ پ‌" موفق به کشف 196 کیلو‌گرم حشیش در 196 بسته و 124 کیلو و 30 گرم تریاک در 13 بسته شدند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به دستگیری همدستان قاچاقچی در این عملیات پلیس افزود: در ادامه بازرسی‌های پلیس از منزل متهم ردیف اول‌، 2 همدست دیگر وی به نام‌های "‌ن ـــ الف‌" 26 ساله و "‌پ ـــ د‌" 53 ساله هر دو اهل کرمانشاه دستگیر و یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه خودروی نیسان نیر توقیف شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٠-١٣٩٢, ٠٠:٣٣

   

پر مبحث ترین ها