سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اطلاعیه رسمی بانک مسکن برای وام ۵۰ میلیونی

به منظور کمک به تامین مسکن زوج‌های جوان، سقف تسهیلات خرید برای هریک از زوجین که تاریخ وقوع عقد آنها از 17/10/1392به بعد باشد، تا سقف مبلغ 250 میلیون ریال و جمعا مبلغ 500 میلیون ریال بر روی یک واحد مسکونی از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن پرداخت می‌شود.
مديرعامل بانك‌مسكن در اطلاعيه‌اي كه روابط‌عمومي بانك منتشر كرده، اعلام كرد: به منظور کمک به تامین مسکن زوج‌های جوان، سقف تسهیلات خرید برای هریک از زوجین که تاریخ وقوع عقد آنها از 17/10/1392به بعد باشد، تا سقف مبلغ 250 میلیون ریال و جمعا مبلغ 500 میلیون ریال بر روی یک واحد مسکونی از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن پرداخت می‌شود.

محمدهاشم بت‌شکن افزود: اعطای تسهیلات جعاله تعمیر و تکمیل واحد مسکونی از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن نیز تا سقف مبلغ 100 میلیون ریال به ازای هر واحد مسکونی، افزایش یافته است.
وی به بازپرداخت تسهیلات اشاره و اظهار کرد: دوره بازپرداخت وام خرید مسکن حداکثر تا 12 سال و با نرخ 15 درصد تعیین شده و بازپرداخت در مدت زمان کمتر از آن، با توافق بانک و مشتری امکان‌پذیر خواهد بود.

مدیر عامل بانک مسکن تصریح کرد: متقاضیان واجد شرایط سایر حساب‌های تعهدی بانک مسکن در صورت تمایل می‌توانند از سقف تسهیلات مسکن به صورت استفاده توأمان از طریق تهیه اوراق گواهی حق تقدم، بهره‌مند شوند.
بت شکن در خصوص نحوه بهره‌مند شدن مشتریان از تسهیلات خرید و ساخت یادآور شد: اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات، در تمامی شعب بانک مسکن در سراسر کشور و همچنین در فرابورس قابل عرضه به مشتریان است.

منبع: دنیای اقتصاد
telegram 19dey.com
سعید    19 دی 1392 07:44
پس ما که سال قبل ازدواج کردیم چی؟ والا ما هم خانه نداریم. ای کاش تسهیلات 50 میلیون تومانی برای ما هم بود. پس ما چکار کنیم؟ یه عمر مستاجر بمانیم؛ چون زودتر ازدواج کردیم!!!! یه راهکاری برای ما تازه ازدواج کرده ها هم بزارید. ممنونیم
  • +7
ن.ف    19 دی 1392 08:46
من یک معلم هستم.ده سال پیش ازدواج کردم.شوهرم بیکار است.خانه هم نداریم. حتی نتوانستیم از امتیاز مسکن مهر استفاده کنیم چون با حقوق ناچیز من قادربه پرداخت اقساط نبودیم.کاش کسی درد مرا می فهمید...
  • +4
مهدى    20 دی 1392 00:54
واقعأ آدم شرمنده ميشه با اين طرح وام من 2ماهه که ازدواج کردم ايرانى هستم چرا نميشه من از اين طرح استفاده کنم.بايد طلاق بگيرم الان ازدواج کنم!!!

بايد طلاق بگيرم الان ازدواج کنم بعد 2ماه.!!!
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 3
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٠-١٣٩٢, ٠۶:٢٣

   

پر مبحث ترین ها