سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خدمات دندانپزشکی به برنامه پزشک خانواده اضافه می‌شود

رئیس سازمان بیمه سلامت گفت: ما و وزارت بهداشت آمادگی اجرای درست پزشک خانواده را در شهرهای بالای ۲۰ هزار نفر داریم و برخی خدمات دندانپزشکی به بسته پزشک خانواده اضافه خواهد شد.
انوشیروان محسنی بندپی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، اظهار داشت: بنا داریم تا بحث پیشگیری و آموزش را برای ارتقای سلامت در بسته پزشک خانواده پررنگ کنیم.
وی در مورد ادامه اجرای برنامه پزشک خانواده در سایر استان‌ها گفت: سازمان بیمه سلامت و وزارت بهداشت آمادگی اجرای درست پزشک خانواده را دارند و در حال کار کارشناسی برای اجرای این برنامه در استانهای کشور هستیم تا پزشک خانواده را در شهرهای بالای 20 هزار نفر اجرا ‌کنیم.
محسنی بندپی در مورد تغییرات احتمالی در برنامه پزشک خانواده نیز گفت: برخی خدمات دندانپزشکی به بسته پزشک خانواده اضافه می‌شود.

رئیس سازمان بیمه سلامت در مورد یکپارچه شدن بیمه‌ها گفت: با تدابیری که اتخاذ کردیم و مصوبات شورای عالی بیمه، خدمت بیمه در حال یکنواخت شدن است و وقتی بسته پایه خدمت تعریف شود فرقی نمی‌کند که پشت دفترچه بیمه نام چه بیمه‌ای باشد چرا که نوع خدمات برای 75 میلیون نفر یکسان می‌شود و سیاستگذاری و تولیت را سازمان بیمه سلامت عهده‌دار خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١٠-١٣٩٢, ٠٩:٠١

   

پر مبحث ترین ها