سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بیش از شش هزار روستای کشور باتانکر آبرسانی می شود

بروز شده : ٩-١١-١٣٩٢, ٢٢:١۶    نسخه چاپی    
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت:به سبب مهیا نبودن زیرساخت ها هم اکنون بیش از شش هزار روستای کشور از طریق تانکر آبرسانی می شود.
به گزارش خبرنگارایرنا حمید رضا جانباز ، روز چهارشنبه در آیین معارفه مدیر عامل جدید شرکت های آب وفاضلاب شهری و روستایی استان کهگیلویه وبویراحمد افزود:با توجه به تامن اعتبار لازم در لایحه بودجه 93 و تصویب آن در کمیسیون تلفیق مشکل بسیاری از این روستا ها در سال آینده برطرف خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، بیان کرد: یکی از مشکلات اساسی در صنعت آب کشور کمبود زیرساخت ها در منابع آبی است.
جانباز، افزایش روزافزون انشعاب های غیرمجاز و هدرروی بالای آب ونیز کمبود منابع اعتباری را از سایر مشکلات فرا روی این صنعت برشمرد و گفت:رویکرد اساسی در وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشوراستفاده از ظرفیت بخش خصوصی و روش های نوین مالی برای اجرای طرح های نیمه تمام است.

جانباز، اظهار کرد: با توجه به این که فرآیند و مبنای تامین بودجه مصوب سالانه در بسیاری از شرکت ها و سازمان های دولتی بر اساس شاخص های سال های گذشته است ، برخی سازمان ها و شرکت ها از جمله صنعت آب و فاضلاب کشور تحت تاثیر این فرایند قرار می گیرند و با کاهش محسوس اعتبار مواجه می شوند.
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، توجه به نیروی انسانی کارآمد ، متخصص و با تجربه را یکی از مهمترین راهکارها و راهبردهای اساسی این شرکت برای حل مشکلات موجود بیان کرد.

وی افزود:پرداختن به مسائل سیاسی و حزبی همواره از آفت های اساسی در دستگاه های خدمات رسان از جمله صنعت آب و فاضلاب است.
جانباز اظهار کرد:رویکرد دولت تدبیر و امید و وزارت نیرو بر اساس شایسته سالاری و استفاده از فناوری های روز دنیا در همه حوزه ها است.

در این آیین علی لدنی نژاد و فیض الله پاسیار به ترتیب به عنوان مدیران عامل جدید شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی کهگیلویه وبویراحمد معرفی و از خدمات علی جان صادق پور و سجاد رستگار مدیران پیشین این شرکت ها تقدیر شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١١-١٣٩٢, ٢٢:١۶

   

پر مبحث ترین ها