سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بزرگ‌ترین ناوگان تاکسیرانی جهان زمین‌گیر شد

مهم‌تر از همه این دغدغه‌ها، ادعاهای مسئولان تاکسیرانی و شهرداری است که مدعی هستند تهران دارای بزرگ‌ترین ناوگان تاکسیرانی جهان است و این ادعا را در بوق می‌کنند و به آن می‌بالند. اما آقایان مسئول یک بار پاسخ نداده‌اند که این بزرگ‌ترین ناوگان تاکسیرانی جهان در روزهای بارانی دچار چه بلایی می‌شود که مردم برای سوار شدن بر یک تاکسی باید به جان یکدیگر بیفتند
بارش کمی برف در تهران کافی بود تا بزرگ‌ترین ناوگان تاکسیرانی جهان زمین‌گیر شود.
به گزارش تسنیم، مسئله نایاب شدن تاکسی‌ها در روزهای برفی و بارانی تهران، موضوع جدیدی نیست و امروز هم بارش اندک و چند سانتی‌متری برف در نقاط مختلف تهران کافی بود تا بسیاری از تاکسیران‌ها بازهم اخلاق و مقررات را زیر پا بگذارند و یا در خانه بمانند یا به فکر جیب‌شان باشند و مسافر دربستی.
رسانه‌ها هر ساله و در فصل‌های مختلف به این پدیده نامیمون که به محض بارندگی در تهران تاکسی‌ها ناپدید می‌شوند و کرایه‌ها سر به آسمان می‌گذارند پرداخته‌اند و مسئولان شهرداری و تاکسیرانی قول‌های پیگیری داده‌اند اما هیچ تغییری در وضعیت پدیدار نشده است.

اما مهم‌تر از همه این دغدغه‌ها، ادعاهای مسئولان تاکسیرانی و شهرداری است که مدعی هستند تهران دارای بزرگ‌ترین ناوگان تاکسیرانی جهان است و این ادعا را در بوق می‌کنند و به آن می‌بالند. اما آقایان مسئول یک بار پاسخ نداده‌اند که این بزرگ‌ترین ناوگان تاکسیرانی جهان در روزهای بارانی دچار چه بلایی می‌شود که مردم برای سوار شدن بر یک تاکسی باید به جان یکدیگر بیفتند و اگر موفق به یافتن تاکسی شدند، مجبور به پرداخت کرایه‌ها سرسام‌آور شوند.

مسئولان شهرداری و تاکسیرانی بهتر است مانند روز هوای پاک که خودروهای شخصی خود را در منزل نگه داشتند و با وسایل حمل‌ونقل عمومی به محل کار رفتند، در این روزهای برفی و بارانی هم قید خودروهای شخصی خود را بزنند و اگر می‌توانند با تاکسی به محل کار بروند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١١-١٣٩٢, ١٠:٢٧

   

پر مبحث ترین ها