سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برنامه دولت برای کاهش هزینه های سلامت مردم

بروز شده : ٣-٠١-١٣٩٣, ٢٠:١۴    نسخه چاپی    
معاون اول رئیس جمهور همچنین گفت: در پایان سال گذشته به دستور رئیس جمهور، دو هزار و 800 میلیارد تومان به بخش درمان اختصاص یافت.
معاون اول رئیس جمهوری، توجه به بخش سلامت را مهمترین موضوع دولت در سال جدید عنوان کرد و گفت: در پایان سال گذشته به دستور رئیس جمهور، دو هزار و 800 میلیارد تومان به بخش درمان اختصاص یافت.

به گزارش انتخاب ، اسحاق جهانگیری در بازدید از بیمارستان شهید باهنر کرمان، افزود: تلاش می‌کنیم در سال جاری هزینه های مردم در بخش سلامت را کاهش دهیم و اینگونه نباشد که مردم برای درمان خود هزینه های بسیاری را بپردازند.

وی ادامه داد: امیدواریم با کمک جامعه پزشکی و پرستاران، همت دولت و خیرخواهان و خیران، این مشکل از پیش روی ملت با کار ملی و عزم جدی برداشته شود.

جهانگیری بیان کرد: در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها منابع خوبی دیده شده که بخش اصلی این منایع برای حوزه سلامت اختصاص می یابد.

معاون اول رئیس جمهور همچنین گفت: در پایان سال گذشته به دستور رئیس جمهور، دو هزار و 800 میلیارد تومان به بخش درمان اختصاص یافت.

وی اظهار کرد: همچنین در سال گذشته مجلس یک درصد به مالیات ارزش افزوده اضافه کرد که این منابع نیز به بخش درمان مناطق کوچک و شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت اختصاص می یابد.

جهانگیری در ادامه به مشکلات دولت از ابتدای روی کارآمدن دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: دولت تدبیر و امید در شروع کارش با حجم جدی از مسائل و مشکلات در سطح کلان و بخشها رو به رو بود.

به گفته وی، برای فائق آمدن بر این مشکلات دولت با تدبیر کار خود را آغاز کرد و سعی کرد با استدلال و منطق جلو رود.

معاون اول رئیس جمهوری در اولین روز از سفر چند روزه خود به کرمان، ضمن عیادت از بیماران بستری در بیمارستان شهید باهنر، از بخشهای جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب و آی سی یو، این بیمارستان نیز بازدید کرد.

جهانگیری همچنین از ساختمان جدید در حال احداث بیمارستان شهید باهنر کرمان نیز بازدید کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠١-١٣٩٣, ٢٠:١۴

   

پر مبحث ترین ها