سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احتمال جیره‌بندی آب در پایتخت

اگر وضعیت بحرانی باشد، تصمیمات لازم در این زمینه گرفته خواهد شد و این احتمال وجود دارد که اگر با مشکل کمبود آب مواجه شویم، طرح جیره‌بندی مناطق را در دستور کار قرار دهیم.
استاندار تهران اظهار داشت که هنوز شورای شهر درباره نرخ کرایه‌های جدید وسایل حمل و نقل عمومی در تهران تصمیمی نگرفته است، و همچنین از احتمال جیره‌بندی منطقه‌ای آب در تهران خبر داد.
سید حسین هاشمی استاندار تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این سؤال "آیا افزایش 70 درصدی کرایه‌های تاکسی و وسایل حمل و نقل عمومی در تهران صحت دارد؟" گفت: تصمیم‌گیری در این زمینه به‌عهده شورای شهر است.
وی افزود: قرار بر این است که از 16 اردیبهشت نرخ کرایه‌ها تغییر کند اما تاکنون نرخ مشخصی تعیین نشده است.

استاندار تهران در خصوص احتمال جیره‌بندی آب برای ساکنان شهر تهران در فصل تابستان نیز گفت: اگر وضعیت بحرانی باشد، تصمیمات لازم در این زمینه گرفته خواهد شد و این احتمال وجود دارد که اگر با مشکل کمبود آب مواجه شویم، طرح جیره‌بندی مناطق را در دستور کار قرار دهیم.
هاشمی درباره علت حادثه واژگونی شرکت واحد در اتوبان آزادگان و غیراستاندارد بودن سیستم ترمز برخی اتوبوس‌های شرکت واحد نیز گفت:‌ این حادثه، حادثه تلخی بود، به‌هرحال شهرداری تیمی را مأمور بررسی این کار کرده و امیدوارم با تدابیر لازم شاهد تکرار چنین حوادث ناگوار در سطح شهر تهران نباشیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٢-١٣٩٣, ١١:۵۵

   

پر مبحث ترین ها