سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سایه کرونا به بجنورد هم رسید

خانواده زایران ایرانی باید از روبوسی و مصافحه با حجاج خود در هنگام بازگشت از مکه و مدینه بخصوص با افرادی که دارای نشانه های بیماری آنفلوآنزا هستند، خودداری کنند.
یک بیمار مشکوک به ویروس کرونا در شهر بجنورد شناسایی و برای درمان در بیمارستان امام علی (ع) بستری شد.

دکتر سیداحمد هاشمی رییس بیمارستان امام علی(ع) بجنورد روز یکشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی، اظهار کرد: آزمایش های مربوط به این ویروس از این بیمار که بتازگی از عربستان برگشته، انجام شده است.

وی اضافه کرد: هم اکنون این بیمار در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام علی(ع) بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی بستری است و تحت مراقبت ویژه قرار دارد.
وی افزود: ویروس کرونا در برخی کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله عربستان و امارات مشاهده شده و مسافران ایرانی که به این کشورها سفر داشته اند اگر علایم بیماری آنفلوآنزا را دارند باید به مراکز درمانی مراجعه کنند.

دکتر هاشمی اظهار کرد: خانواده زایران ایرانی باید از روبوسی و مصافحه با حجاج خود در هنگام بازگشت از مکه و مدینه بخصوص با افرادی که دارای نشانه های بیماری آنفلوآنزا هستند، خودداری کنند.
به گفته وی هفته گذشته نیز یک بیمار مشکوک به داشتن ویروس آنفلوآنزا در بجنورد شناسایی و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفته که پس از انجام آمایش نتیجه منفی بود
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٣-١٣٩٣, ١۵:٢٢

   

پر مبحث ترین ها