سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سوال از حجتی به هیات رییسه ارسال می شود

حجتی همچنین وعده داد که طی دو هفته آینده 30 میلیارد تومان توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری در اختیار وزارت جهاد و کشاورزی قرار می گیرد و امیدواریم که مطالبات باغداران و تولیدکنندگان مرکبات استان مازندران پرداخت شود، اما متاسفانه شریعت نژاد از این پاسخ قانع نشد و سوال به صحن مجلس خواهد رفت.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در تشریح جزئیات جلسه امروز گفت: متاسفانه پاسخ وزیر جهاد و کشاورزی نماینده مردم رامسر را قانع نکرد و سوال به هیات رییسه مجلس ارسال می شود.

محمدمهدی برومندی در گفت و گو با خانه ملت در رابطه با جزئیات جلسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: امروز وزیر جهاد و کشاورزی به همراه معاونان جهت پاسخگویی به سوال برخی نمایندگان مهمان کمیسیون کشاورزی بودند.
نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی افزود: عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی، یکی از سوال کنندگان از وزیر جهاد و کشاورزی بود که در مورد ایجاد مشکل بیماری جاروک در مرکبات استان هرمزگان سوال کرد و مقرر شد که وزیر جهاد و کشاورزی از منطقه بازدید و برای حل این موضوع اقدام کند.

وی افزود: شمس الله شریعت نژاد نماینده مردم رامسر نیز چند سوال در مورد اقدامات صورت گرفته از سوی دولت برای پرداخت خسارات سرما زدگی به کشاورزان و همچنین خرید تضمینی محصولات کشاورزی داشت که وزیر نیز در پاسخ اعلام کرد که بر اساس قانون انتزاع، تنظیم بازار و خرید محصولات کشاورزی بر عهده وزارت جهاد و کشاورزی بوده و برنامه ریزی های لازم نیز صورت گرفته است.
وی تصریح کرد:حجتی همچنین وعده داد که طی دو هفته آینده 30 میلیارد تومان توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری در اختیار وزارت جهاد و کشاورزی قرار می گیرد و امیدواریم که مطالبات باغداران و تولیدکنندگان مرکبات استان مازندران پرداخت شود، اما متاسفانه شریعت نژاد از این پاسخ قانع نشد و سوال به صحن مجلس خواهد رفت.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: در حاشیه جلسه نیز نمایندگان مجلس مشکلات موجود در بخش کشاورزی را مطرح کردند و وزیر جهاد و کشاورزی به عنوان متولی بخش، توضیحاتی را ارائه کرد.
نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس با اشاره به بحث صورت گرفته در خصوص استخدام ناظرین بر کشت گندم نیز گفت: حجتی اعلام کرد تاکنون مشکل بیش از 3 هزار نفر حل شده و بر اساس تفاهمی که این هفته با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری صورت گرفته تا بیستم بهمن ماه امسال، کل 10 هزار نفر بکارگیری خواهند شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٣-١٣٩٣, ٢٠:٣٧

   

پر مبحث ترین ها