سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صدور کارت بیمه طلایی فرهنگیان از 15 تیر

از 15 تیر به بعد، کارت بیمه طلایی فرهنگیان صادر می شود اما هم اکنون برای بستری شدن فرهنگیان در بیمارستان های طرف قرارداد کارها در حال انجام است.
رییس اداره بیمه و درمان وزارت آموزش و پرورش گفت: فرهنگیان تا 15 تیر برای ثبت نام در بیمه طلایی فرصت دارند و از 15 تیر کارت های بیمه طلایی صادر می شود.

مهران عبدالکریمی افزود: از 15 تیر به بعد، کارت بیمه طلایی فرهنگیان صادر می شود اما هم اکنون برای بستری شدن فرهنگیان در بیمارستان های طرف قرارداد کارها در حال انجام است.
وی اظهار داشت: فرهنگیان می توانند با مراجعه به اداره آموزش و پرورش منطقه خود و دریافت معرفی نامه شعبات بیمه آتیه سازان حافظ در سراسر کشور نسبت به بستری شدن در بیمارستان های طرف قرارداد اقدام کنند.

عبدالکریمی درباره لیست مراکز درمانی طرف قرارداد با شرکت بیمه آتیه سازان حافظ، اعلام کرد: اسامی تمام بیمارستان ها و مراکز درمانی طرف قرارداد در پایگاه اینترنتی بیمه آتیه سازان حافظ وجود دارد.
به گزارش ایرنا، وی با بیان اینکه خدمات دندان پزشکی از تعهدات شرکت بیمه آتیه سازان حافظ نیست، عنوان کرد: برنامه ریزی کرده ایم تا در درمانگاه های فرهنگیان خدمات دندانپزشکی به صورت ویژه و با تخفیف خاص به فرهنگیان و خانواده های آنها ارایه شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٣-١٣٩٣, ٠٠:٣۶

   

پر مبحث ترین ها